Moj A1
Rešeno

Ukinitev TV programov

• 4 september 2020
  • Odgovori 5
  • Ogledi 610

Dragi A1...naj vam samo omenim, da ste številni moški populaciji močno zagrenili življenje. Moški kot številni športni navdušenci smo precej omejeni z vaše strani. S tem ko ste umaknili programe Športkluba ste nam praktično odvzeli VSE, nadomestili ste pa jih s precej neenakovrednimi kanali, ki ne ponujajo željenih vsebin. Onemogočili ste nam tisto na kar smo najbolj ponosni....na državne reprezentance. Poleg vsega omenjenega (odstranitev programov) smo pa onemogočeni spremljanja drugih športnih vsebin na tujih kanalih zaradi avtorskih pravic pri prenosih. Kaj nam pomagajo avtorske pravice, če pa nimamo teh slovenskih kanalov zaradi katerih so drugi programi zatemnjeni.

In naslednje....čemu je potrebno iz programske sheme odstraniti program HTV2? 

Zaradi vseh številnih omejiteh in ukinjenih programov smo pa še zmeraj mi tisti, ki plačujemo enak znesek iz meseca v mesec, pri tem nas niste čisto nič razbremenili, kvečjemu bomo primorani plačevati še VEČ za MANJ!

Upam da boste nam vrnili vsaj del izgubljenega in da bomo lahko ponovno uživali ob športnih prenosih.

icon

Najboljši odgovor od leafe 21 september 2020, 07:14

Živjo @matevz se opravičujemo za pozen odgovor. Žal je ponudnik vztrajal pri nerazumnih pogojih sodelovanja, ki niso odražali trenutnega stanja razpoložljivosti in kakovosti vsebin. Zato smo z 8. 5. 2020 iz vseh programskih shem do nadaljnjega umikamo vse programe ponudnika United Media Network. Uporabniki lahko še vedno spremljate športne vsebine vseh drugih ponudnikov, kot so NBA, Šport TV, Eurosport, Sport1, Trace sports in Extreme Sports. 

Ogled izvirnika

Odgovori 5

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo @matevz se opravičujemo za pozen odgovor. Žal je ponudnik vztrajal pri nerazumnih pogojih sodelovanja, ki niso odražali trenutnega stanja razpoložljivosti in kakovosti vsebin. Zato smo z 8. 5. 2020 iz vseh programskih shem do nadaljnjega umikamo vse programe ponudnika United Media Network. Uporabniki lahko še vedno spremljate športne vsebine vseh drugih ponudnikov, kot so NBA, Šport TV, Eurosport, Sport1, Trace sports in Extreme Sports. 

Vse lepo in prav ampak ponujeni novi programi so daleč od zgodbe uspešno in imajo vsebine, ki so neprimerljive s tem kar smo lahko prej gledali. Prav tako pa so drugi programi zatemnjeni od športnih prenosih (odstranili ste programe športkluba, kjer je bila Liga prvakov, Evropska liga,...) na programih kjer pa so ti prenosi pa je slika zatemnjena, vsaj to nam omogočite če nam “NE MORETE” ponuditi omenjenih programov.

Uporabniška raven 3

Nismo samo pri A1 brez športa:

https://www.vecer.com/sport/drugi-sporti/veliki-trojcek-brez-sportkluba-united-media-odgovarja-prenose-smo-placali-po-polni-ceni-10170945

Uporabniška raven 3
Značka +2

Ja, če vidiš samo 5 metrov pred sabo je res problem. Prav smešni ste nekateri, kako kritizirate A1, da je umaknil kot edini te programe. Namesto da bi malo po googlali in ugotovili, da so to naredili vsi večji slovenski ponudniki (ah, ne, lažje se je pizdit tu ker je bil a1 edini) in je škoda megabajtov za take stvari.

Kot druga stvar. Tako kot sem podpisal jaz in tudi kot ste podpisali ostali pogodbo za naročnino, si pridružujejo spreminjati programsko shemo. In zaradi tega ne boš plačeval nič manj. (da vam ne bo treba googlat - povsod je enaka praksa)

Lastnik teh programov (SK) je tudi lastnih telemacha in lahko tako držijo vse druge operaterje nazaj. Zato pa so za odkup pravic najverjetneje tako nabili ceno za odkup a1, t-2 in telekomu. Me je zadnič ena iz telemacha klicala prav zarad tega, če bi šel k njim. In to je dejansko izsiljevanje in ni prav, da je tako. 

Torej, ko se spuščate na tak nivo, prej se malo pozanimajte kakšna je situacija tudi drugod.

Zanima me, kako je z glasbenimi programi. VH1 Classic ni več, MTV Rocks, pa tudi ne… So pa MTV 90s, MTV 80s...mogoče nadomestilo za VH1 Classic, ne pa za MTV Rocks!

Odgovor