Moj A1
Rešeno

e-sim

Pozdravljeni zanima me kdaj bo pri
vam na voljo e-sim
icon

Najboljši odgovor od A1_Urska 2 april 2020, 22:49

@Gaspr Prevzem eSIM (voucherja) je bil za začetek predviden le na prodajnih mestih. Možnost za drugačen način smo že preverjali s sodelavci, ki se z eSIM ukvarjajo. Potrdili so, da načrti so.  Zaradi vseh procesov, ki smo jih v teh tednih prilagajali delu na daljavo, pa si ne upamo napovedati, kdaj bo to na voljo.  Tudi sami si želimo, da čim prej. 

Ogled izvirnika

Odgovori 52

Uporabniška raven 4
Značka +3
Živjo, @gasper.rozic,

uvedbo eSim pripravljamo na ravni skupine Telekom Austria in bomo uporabnikom pravočasno sporočili, ko bo na voljo.

Lep pozdrav,
Manca
Spoštovani,

Je mogoče že kaj več znanega glede uvedbe eSim na ravni skupine Telekom Austria? Zanimam se namreč za nakup LTE verzije Galaxy Watch.

Za odgovor se vam v naprej zahvaljujem.

Lep pozdrav.

Gregor
Uporabniška raven 4
Značka +3
Živjo, @gregor_s,

v kratkem eSim še ne bo na voljo, žal pa še ne morem sporočiti datuma, kdaj jo lahko pričakujemo. Bomo seveda sporočili, ko bo na voljo.

Lep pozdrav,
Manca
Kaj leta 2025 lahko pričakujemo e-sim?
Zaradi nakupa ure Galaxy Watch me zanima, če je že kaj več znano v kakšnem času bo na A1 možno dobiti e-sim?

Hvala
Uporabniška raven 4
Značka +3
Zaradi nakupa ure Galaxy Watch me zanima, če je že kaj več znano v kakšnem času bo na A1 možno dobiti e-sim?

Hvala

Živjo, @Nikica23,

storitev razvijamo in pričakujemo, da jo bomo lahko ponudili do konca letošnjega leta.

Lep pozdrav,
Manca
Zdravo, lahko ponudite bolj točne informacije, kdaj lahko pričakujemo e-sim?

Hvala,
Š.
Uporabniška raven 3
Značka +3
Živjo, kot je zapisano zgoraj, jo pričakujemo do konca letošnjega leta.
Pozdravljeni,

je kaj novega na tem področju? Kdaj pričakujete delovenje e-sim v vašem omrežju?

Hvala.

lp Sebastijan

Pozdravljeni, 

Kako se premika eSim? Bo v naslednjih dveh mesecih ali bo na voljo še vedno samo en operater?!?

Hvala za informacije,

lpM

Pozdravljeni, 

E sim ? bo kmalu? v Avstriji je že? 

Hvala za odgovor.

LP Toni

Ali se že ve, kdaj bo A1 SLO omogočal eSIM? Ima ga že A1 Avstrija, celo Srbija. Slovenija pa spet čaka in čaka...

Uporabniška raven 3
Značka +3

Tudi Slovenija bo kmalu dočakala eSIM in sicer predvidoma konec leta. :tada:

Torej v torek, 31.12.2019. Še malo :thumbsup:

Uporabniška raven 3
Značka +2

Zdej pa že mene mal firbec res matra kako je s tem. Če vas bo Telemach s temi storitvami prehitel (e-sim, volte/vowifi) res ne vem kaj delate. Nič kaj veliko. Isto za televizijo - kje je aplikacija kot ima T-2/telemach da jo daš direktno na android tv in da ni potrebno imeti boxa. Bo do leta 2050? Izgleda kot da ste v tem letu malo zaspali, ker vse stoji. In tudi hitrost na optiki, saj sem zadovoljen z 100/100, ampak, telekom/telemach/t-2 že zdavnaj ponujajo download hitrost 300+mbps v trojčkih, pa mogoče se še kje najde kaj - ampak mislim da sem kar dosti stvari naštel, ki bi jih lahko uredili, saj plačujemo za vse to. 

Danes je 17.12., konec leta se hitro bliža. Upam, da ste imeli v mislih konec leta 2019. A je že kaj novega glede eSim?

Uporabniška raven 3
Značka +3

Storitev je v fazi testiranja, zato držimo pesti, da še vedno velja konec leta 2019. :upside_down:

Uporabniška raven 3

Ni mi povsem jasno, zakaj ste nekateri tako nestrpni v zvezi z uvedbo eSIM pri A1?

Kaj vam bo eSIM, če za enkrat skoraj ni naprav ki bi to funkcijo podpirale. Trenutno to podpira peščica telefonov in peščica pametnih ur. Vse skupaj pa lahko preštejemo na prste dveh rok.

Bi bilo bolje, da se pri A1 prej posvetijo uvedbi VoLTE, predvsem pa bi kot prvo morali v celoti prenoviti in posodobiti televizijo, pri kateri so pri A1 še vedno v dobi Kremenčkovih :rage:

Ni mi povsem jasno, zakaj ste nekateri tako nestrpni v zvezi z uvedbo eSIM pri A1?

Kaj vam bo eSIM, če za enkrat skoraj ni naprav ki bi to funkcijo podpirale. Trenutno to podpira peščica telefonov in peščica pametnih ur. Vse skupaj pa lahko preštejemo na prste dveh rok.

Bi bilo bolje, da se pri A1 prej posvetijo uvedbi VoLTE, predvsem pa bi kot prvo morali v celoti prenoviti in posodobiti televizijo, pri kateri so pri A1 še vedno v dobi Kremenčkovih :rage:

Zato ker imamo mobilne aparate z eSIM. In če grem v tujino imam nanoSIM za tujega operaterja in eSIM za domačega operaterja. Zato, ker so pred 10 meseci na forumu zapisali, da pripravljajo rešitev in zato, ker so zapisali, da bo le ta na voljo do konca leta.

Popolnoma neresno,

razvijate z telekom avstria? Oni imajo že več kot pol leta

ups smo se zmotili, ampak do konca leta pa bo.

konec leta je tu o eSim pa ne duha ne sluha, od tako velike firme bi res pričakoval vsaj malo resnosti ne pa samo prazne obljube in zavajanja

Uporabniška raven 3
Značka +2

Ja, do konca leta pa bo res...sam ne več 2019

sej lahko jaz tut pozabim račun plačat...aja jeba, bodo zraven še zamudne obresti…

ampak kaj je men pri vsem tem čudno. Prvi ste vklopili testno 4g, zdaj še 5g, testirali volte, ampak za komercialno rabo ste pa zmeraj zadnji...

A1 ze kaksno obvestilo vec kaj se dogaja z eSim in Volte ? Prehitevajo vas vsi....

Uporabniška raven 2
Značka +3

@KOBERSKI Uvedbo eSIM planiramo v prvi četrtini letošnjega leta.

Tudi Bolgarski A1 nas je prehitel!

A testirate potrpežljivost uporabnikov?

https://www.a1.bg/esim

Ne razumem zakaj pri A1 Slovenija ni interesa za e-sim? A ni enostavneje urejati naročniška razmerja z e-sim? Strojna oprema obstaja, storitve za to pa ni in ni. Ne razumem kaj je problem?

Odgovor