Moj A1

Odprti računi

Uporabniška raven 1
Značka +3

Kje preveriš, če imaš poravnane vse obveznosti za storitve A1.

Informacije o odprtih računih lahko pridobiš:

• S sporočilom SMS, s ključno besedo RACUN, na številko 9443.

Nato prejmeš povratni SMS z odprtimi računi.

Pozor:exclamation:

Sporočilo SMS se obračuna po veljavnem ceniku tvojega naročniškega paketa. Storitev deluje, če je tvoja številka aktivna)

1. V portal Moj A1 se prijaviš z uporabniškim imenom ali telefonsko številko in geslom, nato klikni, nadaljuje.

Če še nimaš oporavljene registracije v Moj A1 poglej navodila

:thinking: Se ne spomniš gesla? Geslo ponovno ponastaviš na zavihku »Izgubil/a sem geslo« :sweat_smile:

1. Klikni na zavihek Pregled nato Računi

Račun, ki še ni poravnan, je označen z gumbom Plačaj.

Želiš natančnejše podatke za določen račun oziroma, ga želiš natisniti, kliknite na :mag_right:Razčlenjen račun.

Prikaže se ti račun, ki ga lahko shraniš v Xml, PDF, Excel in natisneš. 

Pozor:exclamation:

Če tvoj sistem ne omogoča prikazovanja PDF-datotek, si namesti zadnjo verzijo Adobe Acrobat Reader. Več najdeš tukaj

• Preko mobilne aplikacije Moj A1
  1. V aplikacijo Moj A1 se prijaviš z uporabniškim imenom ali telefonsko številko in geslom, nato klikni, PRIJAVA.  

Če še nimaš oporavljene registracije v Moj A1 poglej navodila

:thinking: Se ne spomniš gesla? Geslo ponovno ponastaviš s klikom na »Pozabljeno geslo« in sledi navodilom.  

2.V zgornjem levem kotu klikni na tri črtice, prikaže se ti spustni seznam, kjer izbereš Računi in poraba, nato klikneš Računi.

Račun, ki še ni poravnan, je označen z gumbom Plačaj.

Če želiš natančnejše podatke za določen račun oziroma klikni na Računi (glej sliko spodaj), prikaže se ti razčlenjen račun v PDF obliki.

Pozor :exclamation:

Če ti telefon onemogoča prikazovanja PDF-datotek, si namesti aplikacijo Adobe Acrobat Reader

Odprte račune lahko preveriš, če si naročnik, osebno, z obiskom enega od prodajnih mest A1.

Vsa prodajna mesta najdeš tukaj.

Odgovori

Še ni odgovorov

Odgovor