Moj A1
Rešeno

E-racun v spletno banko

Zivjo,

rad bi si nastavil storitev e-racun v spletno banko, a vedno ob obisku podstrani “nastativev placevanja” dobim sledeco napako. Ta bug oz nekaj zelo podobnega obstaja ze vec kot leto, ker se spomnim da sem to ze poskusal.

LINK

LP,

Blaz 

icon

Najboljši odgovor od 1janez 30 julij 2020, 13:07

Zivjo,

rad bi si nastavil storitev e-racun v spletno banko, a vedno ob obisku podstrani “nastativev placevanja” dobim sledeco napako. Ta bug oz nekaj zelo podobnega obstaja ze vec kot leto, ker se spomnim da sem to ze poskusal.

LINK

LP,

Blaz 

Pri SKB si nastaviš na spletni strani, e-računi, e-prijave/e-odjave. Vpišeš A1 in preveriš številko računa. Verjetno je nekaj podobnega tudi pri ostalih bankah.

Ogled izvirnika

Odgovori 2

Uporabniška raven 1

Zivjo,

LINK

LP,

Blaz 

Pri SKB si nastaviš na spletni strani, e-računi, e-prijave/e-odjave. Vpišeš A1 in preveriš številko računa. Verjetno je nekaj podobnega tudi pri ostalih bankah.

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo, @bblokar ti je uspelo nastaviti eRačun v spletno banko? Če še nimaš urejeno, nam v zasebno sporočilo pošlji podatke in številko transkacijskega računa.

Odgovor