Moj A1

Xmas ponudba 2019

Uporabniška raven 1
Značka +3

:christmas_tree: Prihaja najlepši čas v letu, čarobni december. :christmas_tree:

Kaj pa ideja za darila? :thinking:

Tudi mi smo se spraševali, zato smo pripravili praznično ponudbo naprav in telefonov, ki so primerni tako za otroke, kot za odrasle. Med praznično ponudbo zagotovo najdeš kakšno uporabno darila zase in svoje najbližje.

Cenovno te ne bo stalo veliko, saj so ob 24 -mesečni vezavi s popustom na mesečno naročnino ali novim telefonom, naprave na voljo po izjemnih cenah, že od 1 evra dalje.  :hugging:

Čudovita božična darila najdeš tukaj:dizzy:

• Kje lahko sklenem Xmas promocijo?

Prodajna mesta A1

Spletna trgovina

Svetovalci za poslovne uporabnike (KA)

• Sem obstoječi naročnik, vezava mi še ni potekla. Ali lahko kupim katero od naprav po znižani ceni?

Za nakup naprave po znižani ceni je obvezna vezava za 24 mesecev na paket (s popustom na mesečno naročnino ali s telefonom).

Če že imaš  kakšno napravo na obroke (naprimer telefon), bo najprej potrebno odplačati preostale obroke oziroma vrniti prejeto ugodnost, ter se ponovno vezati za 24 mesecev.

• Si nov naročnik A1? 

Naprave po znižani ceni voljo za nove in obstoječe naročnike A1.

• Koliko naprav po znižani ceni lahko kupim?

Na eno naročniško razmerje oziroma naročniško mobilno številko se lahko kupi ena naprava (pri tem je obvezna vezava s telefonom ali s popustom na mesečno naročnino).

• Pri vas imam več številk oziroma naročniških razmerij. 

Na vsako mobilno pogovorno številko, če je ta na kompatibilnem paketu, in na vsako naročniško razmerje za fiksno linijo (A1 Kombo paket), se lahko ob 24 mesečni vezavi kupi ena naprava po znižani ceni.

• Ali lahko napravo (npr. uro) odplačam po obrokih?

Ne, plačilo na obroke za te naprave ni mogoče. Plačilo se v celotnem znesku opravi na prodajnem mestu ob nakupu.

• Naročnik fiksnih storitev. 

Če si naročnik paketa A1 Kombo, lahko ob ponovni vezavi kupiš napravo po znižani ceni.

Pozor :exclamation::santa:

Pohiti, posebna ponudba je na voljo le do vključno 31. decembra 2019 oz. do razprodaje zalog.

Odgovori 6

Uporabniška raven 1

Vprašanje za A1:

Ali bodo letos med božično-novoletnimi prazniki odprte programske sheme oziroma videoteke?

Medtem konkurenca:

Telemach bo skoraj vse programe odprl od 16.12.2019 do 15.01.2020

T-2 bo od 21.12.2019 do 5.1.2020 vsem svojim naročnikom brezplačno odprl programsko shemo XL HD in paket Cinestar Premiere

T-2 Božične vsebine za vse generacije

T-2 z novo videoteko filmov Čarobni prazniki razveseljuje do konca decembra 2019

Uporabniška raven 2
Značka +3

Živjo @wolf. Letos tega pri nas ni v planu.

IN ZAKAJ NE A SE VAM OČTNO TOLK GRE ZA DOBIČEK DA NI SMO TOLK VAM VREDNI DA BI VSAJ ZA  PRAZNIKE BIL KAK PROGRAM VEČ RES ŽALOSTNO A VENDAR RESNIČNO MI SMO TISTI KI VAM DELAMO DOBIČEK ŽE TOLKO LET PA VAM NISMO NITI TOLKO VREDNI DA BI VSAJ ZA PRAZNIKE LAHKO BIL KAK PROGRAM VEČ RES ZALOSTNO IN SRAMOTNO ZAMISLITE SE MALO KAJ POČNETE !!!!!!!!!!!!!?????????????AJA PA DA NE POZABIM KAR SE NAPRETKA TIČE STE PA OČITNO ZASPALI NAPRAM KONKURENCI EDINO KAR JE PR A1 DOBRO JE TO DA STE CENEJ OD KONKURENCE

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo. Zakaj točno ne, zaenkrat ne moremo komentirati. Novosti pa pripravljamo, zato nas spremljaj še naprej. :sunglasses:

Mhm res zanimivi ste

Uporabniška raven 3
Značka +3

Predlagamo, da vklopiš HBO Premium, ki je pri nas za nove in obstoječe naročnike 1 mesec brezplačen. Uporabljaš ga lahko cele praznike, skupaj z HBO GO aplikacijo in potem izključiš, če ti ne bo všeč. :sunglasses:

Odgovor