Moj A1
Rešeno

Ukinitev SIMPL bonus kluba

Pozdravljeni,

prejel sem sporočilo, da se s 3.5.2021 ukine SIMPL bonus klub in, da v zameno dobim 1000 enot. Zanima me kje lahko preverim koliko enot še imam in do kdaj so veljavne? Poskusil sem že s klicem na *448# in 448 ter na spletni strani Moj A1, a podatka o enotah ni nikjer.

Lep pozdrav,

Vaš uporabnik

icon

Najboljši odgovor od A1_Tinka 13 april 2021, 09:46

Živjo galaxy5, prejete enote iz naslova ukinitve Simpl bonus kluba so veljavne 30 dni od prejema, enako kot v primeru zakupa tarife Simpl mali ali Simpl veliki - s tarifo se zakupljene enote po preteku 30 dni samodejno obnovijo, če je na predplačniškem računu zadostno dobroimetje. 

Če preveritev stanja prek ukaznega niza ali s klicem na številko 448 ne javi stanja na računu, predlagamo preveritev z našo podporo - Aida na desni strani spodaj, meni Splošne informacije in Pogovor s svetovalcem.

Ogled izvirnika

Odgovori 4

Uporabniška raven 4
Značka +2

Vsem, ki bodo na dan 31. 3. 2021 aktivni uporabniki predplačniškega A1 Simpl bonus kluba, bomo 2. 4. 2021 brezplačno naložili 1.000 enot, ki jih lahko porabijo v Slovenji, v roku 30 dni od prejema. Enote so veljavne za klice, SMS/MMS sporočila ali prenos podatkov (1 enota = 1 min ali 1 SMS ali 1 MMS ali 1 MB). Spremembe ne vplivajo na aktualno dobroimetje na predplačniškem računu.

Več informacij je na voljo na številki 040 40 40 40.

VIR:
https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/obvestila/-/obvestila/4603807

Pozdravljeni,

na vprašanje NISTE odgovorili, ampak le posredovali sporočilo, ki sem ga prejel. VPRAŠANJE JE:

Kje lahko preverim koliko enot še imam in do kdaj so veljavne, saj sem poskusil že s klicem na *448# in 448 ter na spletni strani Moj A1, a podatka o enotah ni nikjer?

V upanju na odgovor.

Vaš zvesti uporabnik

Uporabniška raven 4
Značka +2

Ne vem tega, nisem jaz zaposlen na a1.

Pokliči na 040404040 in jih vprašaj. Jaz imam naročniški paket. Lp

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo galaxy5, prejete enote iz naslova ukinitve Simpl bonus kluba so veljavne 30 dni od prejema, enako kot v primeru zakupa tarife Simpl mali ali Simpl veliki - s tarifo se zakupljene enote po preteku 30 dni samodejno obnovijo, če je na predplačniškem računu zadostno dobroimetje. 

Če preveritev stanja prek ukaznega niza ali s klicem na številko 448 ne javi stanja na računu, predlagamo preveritev z našo podporo - Aida na desni strani spodaj, meni Splošne informacije in Pogovor s svetovalcem.

Odgovor