Rešeno

Prijava v moj.a1 ne deluje

Sem po priklopu na FTTH dobil list s prijavnimi podatki.
Ampak ne delujejo.

Ko grem na https://moj.A1.si in kliknem na PRIJAVA ter vpišem ime in geslo z lista, javi: Uporabniško ime ali geslo je napačno! Poskusite ponovno!

Mimogrede, imam eno drugo uporabniško ime (telefonska številka), katero sem registriral med postopkom naročila (v zvezi z elektronskim podpisom pogodbe, če se prav spomnim). Če se v moj.A1 poskusim prijaviti z njim, pa mi izpiše:

Nimate pravic za prijavo v izbrano aplikacijo.
Prišlo je do tehnične napake. Prosimo, poskusite kasneje.

In za konec, imam uporabniško ime in geslo za ta forum (ki za moj.A1 tudi ne deluje).

Torej prosim, da preverite zakaj "prvo" geslo ne deluje za moj.A1, ter če je možno poenotiti vsa ta gesla.

Lep pozdrav
David
icon

Najboljši odgovor od xerces8 8 junij 2019, 11:18

Po dveh dnevih še kar ne deluje. Jih bom poklical, če ta forum ne berejo.

EDIT: Uredili. Šlo se je zato, da username in geslo na papirju nista za prijavo, kot sem pomotoma mislil, ampak za enkratni postopek registracije (torej je treba klikniti na "Registriraj se." ne pa PRIJAVA)
Ogled izvirnika

Odgovori 2

Podatki za prijavo so v redu. Samo A1 mora dokončati aktivacijo fiksnih storitev. Prejmete sms, ko končajo.
Lahko jih pa pokličete, tehnična pomoč. Verjetno bo podoben odgovor.
Tudi sam sem imel ta problem. Po 1 dnevu so uredili in sem si lahko spremenil IPTV shemo...

LP
Po dveh dnevih še kar ne deluje. Jih bom poklical, če ta forum ne berejo.

EDIT: Uredili. Šlo se je zato, da username in geslo na papirju nista za prijavo, kot sem pomotoma mislil, ampak za enkratni postopek registracije (torej je treba klikniti na "Registriraj se." ne pa PRIJAVA)

Odgovor