Moj A1
Rešeno

Potek naročnine

Uporabniška raven 3
Pozdravljeni Proti koncu Septembra mi pri vas poteče 2 letna vezava na fiksni kombo-M paket,in me zanima ali je mogoče dobiti kakšno novo dodatno trajno ugodnost-popust za nov paket A1 Net+TV M ? Če pa to ni možno se bom najbrž odločil za fiksni internet brez IPTV,ali je mogoče dobiti pri tem paketu kakšen dodaten trajen popust ?.Sem pa še vedno  na XDSL-bakru. Saj ste konkretno podražili pakete, primer-kombo-M 29 evrov,po novem A1 Net+TV M 35 evrov brez časovnega zamika. Ali že ponujate kakšno dodatno trajno ugodnost-popust za invalide ? Pri vas sem že zelo dolgo še prej AMIS. Lep pozdrav
icon

Najboljši odgovor od A1_Matej 24 avgust 2020, 17:25

Živjo, @Peter. Paketi A1 Net-TV so na voljo izključno brez vezave po zelo konkurenčnih in ugodnih cenah.  Dodatni popusti pa bi prišli v poštev na mobilnih številkah, ki bi jih pridružil fiksnim na zbirnem računu. 

Ogled izvirnika

Odgovori 2

Živjo, @Peter. Paketi A1 Net-TV so na voljo izključno brez vezave po zelo konkurenčnih in ugodnih cenah.  Dodatni popusti pa bi prišli v poštev na mobilnih številkah, ki bi jih pridružil fiksnim na zbirnem računu. 

Uporabniška raven 3
Značka +2

Popust za invalide je bil na voljo za slepe in slabovidne, gluhe in naglušne na mobilnih paketih.

Fiksni jih nikoli niso imeli…

V net +tv pa lahko spremeniš brezplačno (ne plačaš pogodbene kazni zaradi vezave).

Odgovor