Moj A1
Rešeno

Pokritost z mobilnim signalom

Uporabniška raven 3

Živimo v 21 stoletju, vse se mi pa zdi, da je A1 kar se tiče mobilne telefonije oz. pokritosti z mobilnim signalom obtičal v prejšnjem stoletju.

Namreč pokritost z mobilnim signalom je v neposredni okolici Ljubljane obupna, bolje rečeno porazna!

Če pogledamo samo del Medvod ki dejansko meji na Ljubljano kot so Žlebe - Seničica - Golo Brdo, torej naselja takoj na drugi strani Šentviškega hribčka, ugotovimo, da je res tako.  Že z 2G imamo težave in letamo okoli hiše za signalom, 3G je luksuz, če ga slučajno ujameš, o 4G/LTE pa smo že zdavnaj nehali sanjati.

Torej zanima me, ali pri A1 kaj razmišljate o tem, da bi kolikor toliko kvaliteten signal pripeljali tudi v naš konec, ali bomo ostali med tistim 1%, ki kvalitetnega signala niso oz. ne bodo deležni??

icon

Najboljši odgovor od A1_Marko 26 avgust 2020, 09:27

Živjo, andi.

Se opravičujemo za pozen odgovor, sporočilo smo spregledali.

Na omenjeni lokaciji je zaradi razgibanega območja nekoliko slabša pokritost, v letošnjem letu novih baznih postaj na tem območju ni predvidenih.

Ogled izvirnika

Odgovori 5

Uporabniška raven 3

In v mesecu dni, se nikomur pri A1 očitno ni zdelo vredno odgovoriti na moje vprašanje. Res ste dobri :rage:

Živjo, andi.

Na omenjeni lokaciji je zaradi razgibanega območja nekoliko slabša pokritost, v letošnjem letu novih baznih postaj na tem območju ni predvidenih.

Uporabniška raven 3

Živjo, andi.

Isto govorite že 10 let :cry:

Sramota :rage:

Uporabniška raven 3

Če že nimate namena posodobiti oz. postaviti novih baznih postaj, obstaja tudi druga rešitev, ki se ji reče VoWiFi (Voice over WiFi). Ampak kaj ko očitno tudi to ni v vaših načrtih :rage:

Sredi ljubljane na Slovenski cesti (Borza) NIČ od signala (-100db). Res so zanič. Drastično se je poslabšal v zadnjih mesecih...

Odgovor