Moj A1
Zelo zanimiv

Nujno potrebuješ PUK?

Uporabniška raven 3
Značka +3
A je še kaj bolj neprijetnega kot pozabljena PIN koda ravno, ko nujno potrebuješ telefon? 😬 O ja, 3x napačno vpisana PIN koda in dejstvo, da sedaj potrebuješ PUK kodo, ki je nikakor ne najdeš.

Kaj pa če ti povemo, da lahko PUK kodo vidiš vedno in povsod kjer imaš dostop do interneta?

Najprej poskrbi, da opraviš registracijo na spletnem portalu Moj A1. Potem se prijavi v portal in v Nastavitvah klikni Telefon. PUK koda se skriva pod naslovom Kartica SIM. Pravilna je tista, označena s PUK1.

Če imaš težave s portalom, lahko PUK kodo z ustrezno identifikacijo (davčno številko) pridobiš tudi na vseh prodajnih mestih A1, s klicem v naš kontaktni center ali pa nam lahko pišeš v zasebna sporočila na družabnih omrežjih npr. tukaj, svetovalci smo dosegljivi vsak dan od 8h-21h in ti bomo z veseljem pomagali.

Če si uporabnik predplačniškega paketa, prejmeš PUK kodo skupaj s SIM kartico in svetujemo, da je ne založiš, saj izgubljene PUK pozneje ni možno pridobiti.

Skrbi zaradi izgubljene PUK kode so sedaj odveč, a ne? 😎

Odgovori 4

Pozdravljeni,

kako lahko pridobim PUK kodo? Prosila bi na email.

lp,Silva

Uporabniška raven 2
Značka +3

@SILVA  Informacijo o tem, kako lahko preveriš kodo PUK, najdeš zgoraj v članku :point_up:. Na svoj elektronski naslov jo lahko dobiš, če nam na info@A1.si pošlješ sporočilo z davčno številko naročnika (potrebujemo jo za identifikacijo). Če se mudi, svetujemo katerega od drugih načinov. Običajno so hitrejši.

Pozdravljeni, 

Jaz bi rad pogledal za svojo PUK številko ampak, ko sem našel to vprašanje (ki bi mi lahko pomagalo pri mojem problemu) sem videl, da vi govorite to za mobilno aplikacijo. Jaz sem na svojem računalniku in nimam napisane takšne stvari - kot so predplačniško polnjenje, telefon, omejitve in  blokade… - ter bi rad povprašal, če je kakšna možnost, da se najde ta PUK številka tudi prek računalnika na MOJ A1? 

Hvala in lep pozdrav, 

Franjo

Uporabniška raven 1

Pozdravljeni, 

Jaz bi rad pogledal za svojo PUK številko ampak, ko sem našel to vprašanje (ki bi mi lahko pomagalo pri mojem problemu) sem videl, da vi govorite to za mobilno aplikacijo. Jaz sem na svojem računalniku in nimam napisane takšne stvari - kot so predplačniško polnjenje, telefon, omejitve in  blokade… - ter bi rad povprašal, če je kakšna možnost, da se najde ta PUK številka tudi prek računalnika na MOJ A1? 

Hvala in lep pozdrav, 

Franjo

Prijavi se v Moj A1 na računalniku z istimi podatki kot na telefonu. Greš na nastavitve - telefon - nastavitve telefona - kartica SIM.

Odgovor