Moj A1
Rešeno

Konec vezave

• 24 september 2020
  • Odgovori 1
  • Ogledi 89

Čez nekaj dni mi poteče 2-letna vezava na Go-S paket in fiksni Domači net 2

Pri Domačem netu 2 je v pogodbi ob vezavi napisano, da je naročnina 30 evrov, a imam ti dve leti zaradi vezave popust v višini 10 evrov, torej je naročnina 20 evrov. Kako bo zdaj ob koncu vezave, ali se mi naročnina dvigne na 30, ali pa obstaja možnost podaljšanja vezave ob ohranitvi sedanje naročnine. Še predvsem zato, ker novim naročnikom ponujate celo brez vezave naročnino 20 evrov. Naj naročnino prekinem za en dan in sem potem lahko nov naročnik? Kako jer z modemom, ali ob podaljšanju vezave dobim novega?

Kako je z vašim popustom pri paketih GO - S. Plačujam naročnino 15,98 EUR (z opcijo Connect). Na vaši strani pa piše, da je naročnina  po novem 14,99 E, celo brez vezave. Kakšni so pogoji za obstoječe naročnike za to?

L.p.

icon

Najboljši odgovor od SI24Team 25 september 2020, 17:10

Zdravo,

Kot se lahko razbere iz ponudbe je zelo enostavna razlaga:

-Ni ti treba nič prekinjat. Greš na prodajno mesto A1 in spremeniš paket v A1 brezžični net

-sprememba je brezplačna

-lahko vzameš nov modem na vezavo (vendar naročnina ostane ista 20 € na mesec)

-popust na mobilni paket velja za vse naročnike (če imaš kakšno vezavo jo moraš izplačat)

To je to. Zelo simpl

Lp

Ogled izvirnika

Odgovori 1

Uporabniška raven 3
Značka +2

Zdravo,

Kot se lahko razbere iz ponudbe je zelo enostavna razlaga:

-Ni ti treba nič prekinjat. Greš na prodajno mesto A1 in spremeniš paket v A1 brezžični net

-sprememba je brezplačna

-lahko vzameš nov modem na vezavo (vendar naročnina ostane ista 20 € na mesec)

-popust na mobilni paket velja za vse naročnike (če imaš kakšno vezavo jo moraš izplačat)

To je to. Zelo simpl

Lp

Odgovor