Zelo zanimiv

Elektronski podpis dokumentov – Click2Sign –registracija na portalu Moj A1 še ni bila opravljena

Uporabniška raven 3
Značka +3

O tem, kaj je elektronski podpis in čemu je namenjen, smo več napisali že v tem članku 👉http://bit.ly/2GERId2 

Podpis v primeru, da še nimaš opravljene registracije v portal Moj A1, poteka v dveh korakih:

• povezava do registracije v A1 (veljavna 24h)
  • povezava za podpis dokumentacije (veljavna 24h)

Na elektronski naslov naročnika prejmeš navodila za prijavo v A1 in za zaključek elektronskega podpisa.

E-sporočilo z navodili in aktivno povezavo do registracije v A1 👇

Povezava za prijavo v A1 je na voljo samo 24 ur. 

Pozor:point_up: Obvestilo o prejemu povezave na elektronski naslov prejmeš tudi prek SMS na telefonsko številko, za katero urejaš naročilo oziroma v primeru fiksnih storitev, na zabeleženo kontaktno številko. 

S klikom na povezavo se v brskalniku odpre spletna stran Prijava v A1.

Za registracijo najprej vneseš telefonsko številko (ki mora biti enaka vpisani na dokumentaciji) in svoj vnos potrdiš s klikom na gumb »Posredujte mi SMS kodo«.

Registracija v A1

S klikom na gumb »Posredujte mi SMS kodo« se odpre novo okno, kjer vneseš Prejeto SMS kodo, določiš svoje uporabniško ime, geslo in vpišeš svoj e-naslov. Vnos potrdiš s klikom na gumb »Nadaljuj«.

Izpiše se obvestilo o uspešni registraciji v A1 in navodilo, da te v poštnem nabiralniku čaka novo e-sporočilo, s katerim potrdiš svoj e-naslov.

S klikom na gumb »Potrdi e-naslov« se odpre spletna stran, kjer te obvestimo, da je e-naslov potrjen. V poštni predal boš prejel/a novo e-sporočilo s povezavo za podpis dokumentov.

Za podpis dokumentacije slediš navodilom na povezavi http://bit.ly/2Pv2VUr

Pomembno! Na povezavi 👆 se vpišeš z uporabniškim imenom in geslom, ki si ga izbral/a v registraciji v A1.

Če v 24 urah ne klikneš na povezavo in ne podpišeš dokumentacije, se naročilo preda v dostavo dostavni službi, za podpis te bo kontaktiral kurir.

Če potrebuješ pomoč, nam svoje izzive s prijavo ali podpisom zapiši spodaj.

Odgovori

Še ni odgovorov

Odgovor