Moj A1
Rešeno

A1 spletna pošta - Odprtje e-naslova

• 18 december 2018
  • Odgovori 7
  • Ogledi 11639

Zanima me, ali pri A1 lahko odprem svoj poštni nabiralnik kot naročnik mobilne telefonije in fiksnega paketa kombo? Sedaj imame naslov na gmailu, pa bi rad odprl za potrebe poslovanja še enega. Vem, da je prejšnji dobavitelj T2 omogočal tudi po 2 e naslova s končnico T2 net. Kako je pri vas?
icon

Najboljši odgovor od A1_Jernej 19 december 2018, 12:40

Zdravo @RikoR ,
tudi pri A1 lahko uporabniki seveda enostavno brezplačno kreirate poštne predale, na naši domeni.

Pri paketu fiksnih storitev Kombo, ti pripadajo 4 brezplačni e-poštni predali.

Za aktivacijo lahko kadarkoli pošlješ kar e-mail na technicna.podpora@A1.si, ali pokličeš v tehnično podporo na 040404040 (ter pritisneš 3 za tehnično podporo).

Za aktivacijo imej pripravljene naročniške podatke ;)

Pri uporabi spletne pošte, lahko do nje dostopaš na dva načina:

1. Neposredno preko spletnega portala: https://posta.amis.net/
  2. Preko lastnega poštnega odjemalca (outlook, thunderbird...)
Pri uporabi poštnega odjemalca, so ti lahko v pomoč spodnje nastavitve, ki jih je potrebno upoštevati pri konfiguriranju odjemalca, v kolikor le ta ne podpira avtomatične pridobitve potrebnih podatkov o strežnikih:

Ogled izvirnika

Odgovori 7

Uporabniška raven 2
Značka +3
Zdravo @RikoR ,
tudi pri A1 lahko uporabniki seveda enostavno brezplačno kreirate poštne predale, na naši domeni.

Pri paketu fiksnih storitev Kombo, ti pripadajo 4 brezplačni e-poštni predali.

Za aktivacijo lahko kadarkoli pošlješ kar e-mail na technicna.podpora@A1.si, ali pokličeš v tehnično podporo na 040404040 (ter pritisneš 3 za tehnično podporo).

Za aktivacijo imej pripravljene naročniške podatke ;)

Pri uporabi spletne pošte, lahko do nje dostopaš na dva načina:

1. Neposredno preko spletnega portala: https://posta.amis.net/
  2. Preko lastnega poštnega odjemalca (outlook, thunderbird...)
Pri uporabi poštnega odjemalca, so ti lahko v pomoč spodnje nastavitve, ki jih je potrebno upoštevati pri konfiguriranju odjemalca, v kolikor le ta ne podpira avtomatične pridobitve potrebnih podatkov o strežnikih:

Ali lahko iz enaslova a1 pošiljaš in prejemaš sporočila na/iz mobilnih številk (pošiljanje sporočil)?
Uporabniška raven 2
Značka +3
@LukaLajovic žal nisem prepričam če pravilno razumem tvoje vprašanje, je pa seveda možno poštni predal A1 dodati na mobilno napravo, da lahko na njej pregleduješ, ter pošiljaš e-pošto.
Uporabniška raven 3
Pomojem misli to, če lahko iz maila pošlje sporočilo na mobilno številko in potem obratno nazaj, ampak to se ne da pri nobenem poštnem odjemalcu.
Na mail lahko samo pošlješ mms sporočilo, obratno pa to ne dela
Ali lahko iz enaslova a1 pošiljaš in prejemaš sporočila na/iz mobilnih številk (pošiljanje sporočil)?

Hey @LukaLajovic

Če prav vidim, to kar omenjaš, določeni ponujajo kot storitev. Search "email to sms" na googlu poda nekaj linkov na to temo, je pa povečini zadeva plačljiva, če se ne motim...

Veselo surfanje 📡
Nekaj takega sem misli, vendar me zanima tudi če A1 ponuja takšno storitev oz. koga priporočate. Sem raje odprl novo temo/vprašanje

Pozdravljeni,

ali lahko pri A1 odprem elektronski naslov (kot naročnik mobilne telefonije)? 

Ali ima A1 kakršnekoli omejitve pri pošiljanju elektronskih sporočil na več naslovov?

Hvala

Odgovor