Moj A1
Rešeno

Težave z omrežjem !

Pozdravljeni !

V začetku leta smo prešli iz Telekoma na A1 in od takrat dalje same težave ! Če se to ne bo uredilo bomo spet menjali operaterja ! Že večkrat sem prijavil napako ,a rešitve ni !Dostop do interneta imamo preko telefonske linije . Zaradi nenehnih izpadov komplet omrežja (TV, internet.stac. tel .) moramo večkrat dnevo izvajati reset routerja in boxa za televizijo, da internet in televizija sploh delata. TV box se dnevno posodablja in najbrž je odveč informacija , da nas te vsakodnevne težave spravljajo ob živce. Po resetu ok, potem pa čez čas spet vse skupaj ne dela. Kaj sploh lahko še naredim?  Večkrat sem že dobil lažne povratne informacije , da so tehniki težavo odpravili !

Naročnik  :  Koda   A1.si #1740096

Naročniških podatkov zaenkrat ne bi objavljala ! Če pa želite osebni kontakt imate vse podatke !

V želji da rešimo ta problem vas lepo pozdravljam !

icon

Najboljši odgovor od leafe 31 avgust 2020, 09:15

Živjo, se opravičujemo za pozen odgovor. Ali sedaj storitve delujejo?

Ogled izvirnika

Odgovori 7

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo @bbogomir, v zasebno sporočilo nam pošlji naročniške podatke in kontaktno številko, da lahko preverimo tvojo situacijo.

Uporabniška raven 1
Značka +3

Hvala. Sporočilo smo posredovali tehnikom.

Pozdravljeni ! 

Pred par dnevi sem napisal reklamacijo na vašo neodzivnost ,pa je kar skrivnosto izginila iz foruma ! Sprašujem kdaj mislite rešit vaš problem na mojem nalovu ?

Pozdravljeni !

Še vedno čakam ,da rešite moj problem !!! Same obljube so vas ! 

Nekaj časa sem redno pisal kdaj je bil izpad omrežja ,a sem se naveličal ,ker je tega preveč !

Dajmo, zaslužite si to kar vam plačujemo ! Čao !

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo, se opravičujemo za pozen odgovor. Ali sedaj storitve delujejo?

Končno ! Po večmesečnem pisanju in klicanju na službo za pomoč uporabnikom so končno rešili problem ! Z menjavo modema je se je vse uredilo . Sedaj deluje ! Upam ,da bo tako tudi ostalo ! Pozdrav !

Odgovor