Rešeno

Napaka v omrežni povezavi

Ze od včeraj pop mi tv kar iznenada javlja to težavo. Posledično je onemogočen večina funkcij, prihaja tudi do prekinitev v predvajanju. Seveda sem poskusila zadevo izstekati in vstekati nazaj, vendar ni nič drugače. Ima kdo kakšno idejo? 

icon

Najboljši odgovor od 1janez 2 april 2021, 12:25

Ze od včeraj pop mi tv kar iznenada javlja to težavo. Posledično je onemogočen večina funkcij, prihaja tudi do prekinitev v predvajanju. Seveda sem poskusila zadevo izstekati in vstekati nazaj, vendar ni nič drugače. Ima kdo kakšno idejo? 

Tudi pri meni se občasno pojavi ta težava. Do zdaj sem vedno rešil z izklopom vmesnika iz elektrike. Poskusi istočasno izklopiti tudi modem, če še nisi.

Ogled izvirnika

Odgovori 3

Uporabniška raven 1

Tudi pri meni se občasno pojavi ta težava. Do zdaj sem vedno rešil z izklopom vmesnika iz elektrike. Poskusi istočasno izklopiti tudi modem, če še nisi.

Uporabniška raven 4
Značka +2

Če pa tudi to ne pomaga, pa pokliči na tehnično pomoč, da ti zresetirajo oni. Je bilo tudi pri nas tako in zdaj dela.

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo Anajirda13, če zgoraj opisani nasveti niso delovali, se nam lahko oglasiš tudi prek klepeta - Aida desno spodaj, izberi Tehnična podpora in Pogovor s svetovalcem. Za preveritev potrebujemo podatke o naročniku. 

Odgovor