Moj A1
Rešeno

Kdaj bo 5G omrežje pri A1?

Prosim, kdaj bo A1 SI uvedel 5G mobilno omrežje po Sloveniji? Npr. Telekom Slovenije ga že ima … In kako bo z pokritostjo po podeželju? S 4G smo že dolgo pokriti … Sem s turističnega območja - toplice ...

icon

Najboljši odgovor od A1_Matej 24 avgust 2020, 16:53

Živjo, @Slavko 1234. Trenutno je v testni fazi ena bazna postaja s podporo te tehnologije na poslovni stavbi A1. Kar se tiče uvedbe 5G po širšem območju Slovenije pa trenutno še težko napovemo. Ko bo znanega več, bomo to zagotovo objavili tudi na spletni strani www.A1.si

Ogled izvirnika

Odgovori 4

Živjo, @Slavko 1234. Trenutno je v testni fazi ena bazna postaja s podporo te tehnologije na poslovni stavbi A1. Kar se tiče uvedbe 5G po širšem območju Slovenije pa trenutno še težko napovemo. Ko bo znanega več, bomo to zagotovo objavili tudi na spletni strani www.A1.si

Uporabniška raven 3

Drugo leto skoraj sigurno, ker se bodo tudi podeljevale frekvence, ki so primerne tudi za podeželja...

Pozdravljeni! Tudi mene zanima, konkretnejši odgovor. Kmalu mi poteče vezava. Bomo zgleda morali iti k konkurenci 🤔

Drugo leto skoraj sigurno, ker se bodo tudi podeljevale frekvence, ki so primerne tudi za podeželja...

Drugo leto bo ze Starlink v EU, tako da … bomo videli kaj se bo bolj splačalo,, 5G ali Starlink

Odgovor