Moj A1
Rešeno

Hitrost mobilnega interneta po porabljenih 200G

• 24 december 2020
  • Odgovori 2
  • Ogledi 177

Pozdravljeni!

Vaš mobilni internet imam že 3 leta. V tem času se je količina podatkov na mobilnih paketih povečala iz nekje 30G na 200G (trenutni A1 Go L). Medtem ko je omejitev po kateri je mobilni internet praktično neuporaben, saj njegova hitrost pade na 2/1, ves čas ostala ista (200G). Ste mogoče razmišljali tudi v smeri dviga te omejitve? Zdi se mi smešno da se nič ne naredi na teh omejitvah, medtem ko se vse ostale dvigujejo. 200G dandanes praktično ni nič.

Hvala za odgovor in lep pozdrav,

Barbka Podbregar

icon

Najboljši odgovor od SI24Team 25 december 2020, 11:57

Če nisi vezan, lahko paket brezplačno zamenjaš na a1 brezžični net, naročnina je 20 € na mesec, kjer dobiš 200 GB prenosa podatkov, za dodatnih 4 € (tam nekje - točno ne vem preveri na strani) pa se lahko tega limita znebiš in imaš neomejen prenos podatkov ob enaki hitrosti.

Ogled izvirnika

Odgovori 2

Uporabniška raven 4
Značka +2

Če nisi vezan, lahko paket brezplačno zamenjaš na a1 brezžični net, naročnina je 20 € na mesec, kjer dobiš 200 GB prenosa podatkov, za dodatnih 4 € (tam nekje - točno ne vem preveri na strani) pa se lahko tega limita znebiš in imaš neomejen prenos podatkov ob enaki hitrosti.

O hvala SI24Team! Nisem vedela da ta možnost obstaja :D Še vedno se mi zdi da bi lahko dvignili mejo vsaj na 400G brez doplačila. Ampak zdaj je pač tako da so osnovne storitve poceni, potem pa vsako stvar zraven doplačaš :D Bom poskusila naslednjič ko mi “zmanjka” podatkov :)

Odgovor