Moj A1

Pripelji prijatelja in oba prihranita 30 %

Bi si radi znižali mesečno naročnino za 30 %? Naši naročniki mobilnih paketov ste dobili SMS z unikatno kodo, ki jo lahko delite s prijateljem, družinskim članom oziroma s komer koli, ki še ni naš naročnik. Kode si lahko torej izmenjate tudi spodaj v komentarjih pod tem člankom. Ko kodo podarite, mora nov naročnik skleniti novo naročniško razmerje in takrat se vklopi popust.

Vezava ni pogoj za pridobitev popusta.

Podrobnosti o ponudbi smo zbrali tukaj: www.a1.si/pripelji-prijatelja Če na kakšno vprašanje ne najdete odgovora, nas vprašajte v komentarjih. :)

Odgovori 39

Zivjo. Ce kdo potrebuje kodo mu z veseljem podarim!

Moja koda je PPW5R6Z9LP. Sporocim takoj, ko bo uporabljena.

Moja koda je PP4ADMP9F7. Če jo kdo potrebuje, jo z veseljem podarim. 

Moja koda

PPDKBN86XG 

PPDKBN86XG 

PPDKBN86XG 

Koda za 30% popusta pri mesečni naročnini, za novo naročniško razmerje na enem izmed paketov A1 Go! 

PPBPRRWF3F to kodo izkoristite najkasneje do 30.11.2020. 

Lep pozdrav. 

A PA JE GDO PREBRAL POGOJE KER KOKR BEREM TE POGOJE KJER PISE DA JE TA KODA IN POPUST SAM ZA PODJETNE A1 GO KODO SMO DOBLTUDI MI V SMS ZAJ PA NE VEM KA JE TU ZA NA POLITIKA A1SLO!!!!?????????

Živijo, z veseljem podam mojo Kodo Popusta!

PPNCAL6LPT

A PA JE GDO PREBRAL POGOJE KER KOKR BEREM TE POGOJE KJER PISE DA JE TA KODA IN POPUST SAM ZA PODJETNE A1 GO KODO SMO DOBLTUDI MI V SMS ZAJ PA NE VEM KA JE TU ZA NA POLITIKA A1SLO!!!!?????????

Dela za vse, in zasebne in podjetnike, zato je v oklepaju podjetni.

V kolikor kdo potrebuje imam dve kodi:

PPDPF56PAX

in

PPAKNFD87E

Lep pozdrav, Matic.

Pozdravljeni, 

Z veseljem podarim kodo popusta:

PPB2GTGL61

Lep pozdrav! 🙂

Robi 

Sveža koda, zagotovo še aktivna: PPGP5TTEA1

Sporočim, ko bo uporabljena.

Lep pozdrav!

Če kdo potrebuje 😊 

PPMEDWDHL9

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPTDJGGB1E sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1

Uporabniška raven 3

Komu naj pa ponudim kodo? Edino svojemu sovražniku jo lahko, da bo še on lovil signal okol hiše tko kot ga jaz :thinking::joy::cry:

Koda za 30% popusta pri mesečni naročnini, za novo naročniško razmerje na enem izmed paketov A1 Go! 

PPBPRRWF3F to kodo izkoristite najkasneje do 30.11.2020. 

Lep pozdrav. 

Koda je pravkar uporabljena, se zahvaljujem novemu naročniku ali naročnici.

Lp moja koda za 30% popust

PP9NREMHSX IN OBA BOVA IMELA POPUST NA NAROČNINO

Zdravo,

še moji kodi za 30% popust:

PP9MX3MS55

PP4GZTWBDA

Lp :)

Pozdravljeni. Če kdo potrebuje kodo. 

Lp

PP4S11CYD8 

PPTX8X2FHK to kodo izkoristite najkasneje do 30.11.2020. 

Lep pozdrav. 

Vsi ki si želite odličen  30%  popust za dve leti pri odličnem mobilnem operaterju potem ne čakajte in izkoristite kodo za popust. 
koda za popust : PPCCJDK3CB

Koda za 30% popust: 

PPWTL1LH13

Lep pozdrav

Uporabniška raven 3

@ pri odličnem mobilnem operaterju

:joy::rofl::joy:

Ce kdo potrebuje kodo:    PPFYCAWCND

Pozdravljeni,
Če kdo rabi popust za A1 lahko uporabi mojo kodo: PPN1T5JFKN.
Lep pozdrav

Moja koda je PP79JMZECM

Odgovor