Rešeno

Povečanje hitrost na "starih" A1 Kombo paketih po uvedbi novih A1 Net+TV

Pozdravljeni!

Ali boste obstoječim naročnikom kombo paketov povišali kaj hitrosti sedaj ob začetku trževanja novih paketov? Kombo M na optiki ima hitrost 50/10 Mbps, na novem primerljivem paketu A1 Net + TV M jo ponujate 200/40 (4 x več).

Hvala za odgovor in lep pozdrav,

T

icon

Najboljši odgovor od A1_Dolores 28 May 2020, 10:51

Ogled izvirnika

Odgovori 13

Uporabniška raven 3

Pričakuj odgovor da edino sprememba na Net + TV lahko uvede to. No vam se pomoje vsaj koliko splača preiti na nove pakete, ker boste izgubili samo bonus popust iz vezave.

Uporabniška raven 4
Značka +2

Verjetno hitrosti na starih paketih ne bodo spreminjali (predvidevam, da ne).

Drugače pa lahko na nov paket preideš brezplačno (tudi, če si vezan) ti pogodbene kazni ni treba plačati. 

Jaz sem si spremenil paket ravno zaradi hitrosti na optiki ter nove opreme (fritzbox modem + novi tv komunikatorji).

Uporabniška raven 2
Značka +3

Živjo, @Mr.T. Kot je že zapisal @SI24Team hitrosti na paketih Kombo ne bomo spreminjali. Naj pa omenim, da ima nova ponudba veliko prednosti, med katere sodi tudi popolnoma brezplačna sprememba(brez plačila menjave paketa in Vračila prejete ugodnosti). :sunglasses:

Uporabniška raven 2
Značka +3

@Mr.T  na paketih Kombo lahko uporabnik na optičnem omrežju hitrost nadgradi na 100/100 Mbps. Doplačilo znaša 5 € na mesec.

Živjo, @Mr.T. Kot je že zapisal @SI24Team hitrosti na paketih Kombo ne bomo spreminjali. Naj pa omenim, da ima nova ponudba veliko prednosti, med katere sodi tudi popolnoma brezplačna sprememba(brez plačila menjave paketa in Vračila prejete ugodnosti). :sunglasses:

To ne drži, sem hotel iz kombo L zamenjati paket na A1 Net+TV L pa javi, da je potrebno plačilo prejete ugodnosti v mojem primeru 70e.

?????

Živjo, @Mr.T. Kot je že zapisal @SI24Team hitrosti na paketih Kombo ne bomo spreminjali. Naj pa omenim, da ima nova ponudba veliko prednosti, med katere sodi tudi popolnoma brezplačna sprememba(brez plačila menjave paketa in Vračila prejete ugodnosti). :sunglasses:

To ne drži, sem hotel iz kombo L zamenjati paket na A1 Net+TV L pa javi, da je potrebno plačilo prejete ugodnosti v mojem primeru 70e.

?????

Mene zanima ista zadeva kajti v mojem primeru je cena še višja.

“Ceni spremembe paketa bo prišteto tudi ''Vračilo prejete ugodnosti'' v skupnem znesku 89,09 EUR z DDV.

Prosim za razlago.

?????

Mene zanima ista zadeva kajti v mojem primeru je cena še višja.

“Ceni spremembe paketa bo prišteto tudi ''Vračilo prejete ugodnosti'' v skupnem znesku 89,09 EUR z DDV.

Prosim za razlago.

Če prav razumem moraš vrniti vso razliko do polne cene paketa za vse mesece, ko si ga prejemal po nižji ceni. Torej z vsakim mesecem bo plačilo prejete ugodnosti višje.

@rozaursi Možno, da je tako ja ampak, če pogledaš nekaj “postov” navzgor je napisano :

“Naj pa omenim, da ima nova ponudba veliko prednosti, med katere sodi tudi popolnoma brezplačna sprememba(brez plačila menjave paketa in Vračila prejete ugodnosti).”

Uporabniška raven 3

Menjava je brezplačna, ampak ne preko neta, je treba podporo poklicat pa se dogovort za menjavo.

Jaz sem danes zamenjal, tako da to govorim iz prve roke.

Uporabniška raven 4
Značka +2

Menjava je brezplačna, najbolje je, da jim pišeš preko facebooka na zasebno sporočilo, pa bodo uredili. Lp

Uporabniška raven 2

No, ja, glih mislila sem to narediti, iti na nov paket, pa se mi je odprlo obvestilo, da moram vrniti 93 €. In žal bom raje počakala

Uporabniška raven 4
Značka +2

Ja, izpiše se ti, če greš urejati sama preko portala Moj A1. Menjava je brezplačna (tudi vezave - kazni ti ne zaračunajo), ampak je najbolje, da to uredijo oni. (sem jaz imel enako situacijo kot ti, do naslednjega leta sem še imel vezavo, pa so mi uredili brezplačno menjavo preko facebooka na zasebnih sporočilih).

Odgovor