Moj A1
Rešeno

Popust

• 18 september 2020
  • Odgovori 2
  • Ogledi 158

Uporabniška raven 3

Glede na težave s pokritostjo z mobilnim signalom na našem koncu - opisano v temi https://forum.a1.si/pomoc-in-informacije-28/pokritost-z-mobilnim-signalom-481 - in dejstvom da očitno tudi VoWiFi-ja ne bo, me zanima če imamo uporabniki vaših nesramno slabih storitev pravico do kakšnih popustov?

icon

Najboljši odgovor od SI24Team 20 september 2020, 10:52

Mene pa zanima če imam jaz lahko popust na karto za vlak iz Novega mesta do Ljubljane ker je infrastruktura železnice tako zanič, ker se voziš skoraj dve uri in na določenih delih trese nenormalno…

Ogled izvirnika

Odgovori 2

Uporabniška raven 3
Značka +2

Mene pa zanima če imam jaz lahko popust na karto za vlak iz Novega mesta do Ljubljane ker je infrastruktura železnice tako zanič, ker se voziš skoraj dve uri in na določenih delih trese nenormalno…

Uporabniška raven 3

Poglej SI24Team, negdo ki mu laufa LTE/4G na polno plača mesečno ravno toliko kot jaz, ki še 2G ne lovim normalno, ampak za njim laufam okol hiše. Enako je z internetom. Na optiki dosegate tudi do 5x višje hitrosti kot mi na xDSL, plačamo pa enako. A se ti zdi to prav? Meni se ne zdi.

Odgovor