Vprašanje

Kako se izklopi Simpl 2GB paket?

Ne razumem zakaj ni nikjer navodilo za izklop Simpl paketov, da mi ne trošijo stanja na računu vsaki mesec. Še posebej je problematičen ta 2GB paket, ker ne morem niti napolniti 5€ da bi imel za celoten mesec za drugi telefon.

V aplikaciji A1 ni nikjer opcije da bi lahko deaktiviral Simpl pakete in na spletni strani so samo navodila za vklop. Kje se ga izklopi??? Deset let sem živel v tujini in noben tuji operater ni tako kompliciral z enostavnimi funkcijami.

Odgovori 2

Uporabniška raven 2

Ne razumem zakaj ni nikjer navodilo za izklop Simpl paketov, da mi ne trošijo stanja na računu vsaki mesec. Še posebej je problematičen ta 2GB paket, ker ne morem niti napolniti 5€ da bi imel za celoten mesec za drugi telefon.

V aplikaciji A1 ni nikjer opcije da bi lahko deaktiviral Simpl pakete in na spletni strani so samo navodila za vklop. Kje se ga izklopi??? Deset let sem živel v tujini in noben tuji operater ni tako kompliciral z enostavnimi funkcijami.

Najbolje, da greš v poslovalnico. Lahko tudi pokličeš tehnično podporo ali uporabiš kakšno od naslednjih možnosti. https://www.a1.si/kontakti

Najbolje, da greš v poslovalnico. Lahko tudi pokličeš tehnično podporo ali uporabiš kakšno od naslednjih možnosti. https://www.a1.si/kontakti

V poslovalnico je vsakič treba, da se izklopi preprosta funkcija? Resno??? V tujini je vedno nekje napisano na spletni strani kje se to izklopi. Pri Cellcardu v Kambodži je naprimer bila koda *6767*2*0# - nula izklopi mobilni net paket.

V čem je smisel, da pri A1 zakomplicirajo najbolj preprosto funkcijo?????? Ne razumem zakaj bi moral v poslovalnico, da mi posebej izklopijo določen mobilni internet paket. Jaz vem kako se uporabljajo telefoni! Kakšna je ta koda ali SMS za izklop 2BG neta??? Nikjer ne piše na A1 spletni strani!

Odgovor