Rešeno

5G na iPhone

Uporabniška raven 1

Pozdravljeni,
Kdaj bo 5G na voljo tudi za iPhone uporabnike( naprimer A1 Hrvatska podpira tudi iPhone za 5G)

Hvala

icon

Najboljši odgovor od DeeKay 14 October 2021, 13:27

Ogled izvirnika

Odgovori 11

To je pa precej neotesano, da A1 po 24. dneh sploh ne odgovori na vprašanje. Sem postavil podobno vprašanje tehnični podpori par dni nazaj, pa dobil odgovor, da ne vedo, če in kdaj. In da je to stvar Appla, ne pa A1. Kot da bi se moral Apple prilagajati A1, in ne obratno…. nedoumljivo. Pa tudi dejstvo, da storitev A1 ni na razpolago za iPhone, skrivajo kot kača noge. 

Uporabniška raven 2

Ne vidim razloga, zakaj ponujajo iPhone 13, če pa telefon ne izkoristi vseh prednosti, kot so 5G in VoLTE.  Izredno počasi se pomikajo zadeve na A1. Kup že implementiranih storitev ne ponudijo, še kar je copy-paste AT A1 in HR A1, ne….

Uporabniška raven 1

Ne vidim razloga, zakaj ponujajo iPhone 13, če pa telefon ne izkoristi vseh prednosti, kot so 5G in VoLTE.  Izredno počasi se pomikajo zadeve na A1. Kup že implementiranih storitev ne ponudijo, še kar je copy-paste AT A1 in HR A1, ne….

A1 SL pa A1 SRB imata istega direktorja…Zgleda da je nesposobn…

VoLTE deluje na iPhonih, samo kontaktirajte A1 in jim povejte da zelite vkolpiti VoLTE, ko vam ga vklopijo potem v nastavitvah vklopite VoLTE in deluje, tako meni deluje na iPhone 12 Pro Max…Za 5G je sramotno da tako kot ste omenili A1 Austria in A1 Hrvatska ze imata vse vzpostavljeno in vse deluje, pri nas pa nimajo pojma…

Saj pravim, izgleda zelo slabo vodstvo…

Meni so na A1 podpori, ko sem jim prejšnji teden pisal odgovorili, da je že načrtovana posodobitev s strani Appla in da bo na iPhone 5g delal do konca tega leta.

Uporabniška raven 1

Meni so na A1 podpori, ko sem jim prejšnji teden pisal odgovorili, da je že načrtovana posodobitev s strani Appla in da bo na iPhone 5g delal do konca tega leta.

Vem, meni so isto rekli do konca tega leta, sam to je zalostno da A1 Austria, A1 Hrvatska, Telekom SLO, vsem dela 5G razen A1 SLO pa ne…

Meni so ravnokar rekli enako. Da čakajo posodobitev programske opreme s strani Appla in da naj bi delovalo do konca leta. Zanimivo pa je, da 5G na iPhonu ne deluje samo na A1 Slovenija, medtem ko na A1 v sosednjih državah in pri ostalih operaterjih v Sloveniji deluje. Imam občutek, da še dolgo ne bomo videli 5G na naših iPhonih.

Žal mi je, da se nisem prej pozanimal, ker bi pred nakupom zagotovo zamenjal operaterja. Zdaj sem pa še za dve leti obsojen na A1 in njihovo nesposobnost. Pa da o neodzivnosti pristojnih na njihovem uradnem forumu sploh ne govorim.

Uporabniška raven 1

Meni so ravnokar rekli enako. Da čakajo posodobitev programske opreme s strani Appla in da naj bi delovalo do konca leta. Zanimivo pa je, da 5G na iPhonu ne deluje samo na A1 Slovenija, medtem ko na A1 v sosednjih državah in pri ostalih operaterjih v Sloveniji deluje. Imam občutek, da še dolgo ne bomo videli 5G na naših iPhonih.

Žal mi je, da se nisem prej pozanimal, ker bi pred nakupom zagotovo zamenjal operaterja. Zdaj sem pa še za dve leti obsojen na A1 in njihovo nesposobnost. Pa da o neodzivnosti pristojnih na njihovem uradnem forumu sploh ne govorim.

Jaz sem imel 5G od Telekoma na iPhonu in hitrosti so porazne…Zato sem tudi sel na A1 pa sedaj tukaj cakam ker naj bi hitreje delovalo…

Povprecno mi je na Telekomu delovalo okoli 200 mbps downloada, upload pa tam od 20-30 mbps…

Maksimalno sem imel enkrat 400mbps, minimalno pa tam 5mbps

Ja, ampak ti je vsaj delalo. Pri A1 pa oglašujejo neke super hitrosti, a sploh ne deluje. V bistvu niti na tehnični pomoči ne vedo, da 5G na iPhone ne dela. 

Uporabniška raven 1

Ja, ampak ti je vsaj delalo. Pri A1 pa oglašujejo neke super hitrosti, a sploh ne deluje. V bistvu niti na tehnični pomoči ne vedo, da 5G na iPhone ne dela. 

Ja, to je pa res…Odvisno kako naletis…Kaksnemu na tehnicni pomoci moram celo jaz razlagati kaj pa kako namesto da bi oni meni…

Iz Telekoma sem predvsem sel, ker je bil 5G pocasen, paket pa slabsi in drazji kot pri A1…

Točno to. Jaz osebno sem se več zmenil in dobil več podatkov od prodajalca na prodajnem mestu, kot pa od operaterja na tehnični podpori. Pa tudi to, da uporabniki na uradnem forumu nismo toliko vredni, da kdo od A1 poda odgovor, je žalostno. Določene teme prav ignorirajo (tudi tema o tem, kdaj bo na voljo eSIM na Apple watch).

Uporabniška raven 1

Točno to. Jaz osebno sem se več zmenil in dobil več podatkov od prodajalca na prodajnem mestu, kot pa od operaterja na tehnični podpori. Pa tudi to, da uporabniki na uradnem forumu nismo toliko vredni, da kdo od A1 poda odgovor, je žalostno. Določene teme prav ignorirajo (tudi tema o tem, kdaj bo na voljo eSIM na Apple watch).

Ker vejo da ne bo kmalu in nocejo razjezit ljudi pomoje…

Odgovor