Rešeno

Športni programi na PC-ju

Pozdrav

TV najraje gledam na računalniku na strani xploretv.si. Zanima me zakaj ni možen ogled športnih programov (Arena, Š, Eurosport)?

Hvala in lp

icon

Najboljši odgovor od A1_GasperB 27 January 2021, 10:55

Opravičilo za nevšečnosti.  Smo preverili delovanje v testnem okolju in napake nismo uspeli ponoviti, zato vas prosimo, da nam naročniške podatke javite prek klepeta v aplikacijah Whatsapp ali Viber in težavo preverimo.

Ogled izvirnika

Odgovori 5

Uporabniška raven 4
Značka +2

Sem sprobal in meni programi delujejo.

Ali ti v aplikaciji programov ne pokaže ali se izpiše kakšna napaka, ko želiš predvajati program? Navedi bolj podrobne informacije.

@SI24Team

Sem ti odgovoril s screenshoti in ne bo objavljeno preden objave ne pregledajo moderatorji kar najbrž pomeni, da ne bo objavljena. Vsaj po mojih izkušnjah s tehnično pomočjo sodeč.

V glavnem, zdaj vidim, da ne dela niti Sport1. Programe mi pokaže ampak so vsi zamegljeni. Ko kliknem na program mi javi tole:

An Error Occured

(0xff01f007) Pojavila se je napaka. Prosimo, poskusite ponovno. (0258)

Kje pa ti gledaš? Jaz imam Maca in gledam v brskalniku Firefox. Do zdaj mi še nikdar ni delal noben športni program. Pa tudi drugače je xplore.tv živa katastrofa - stalno zmrzuje in javlja napake. Imam tudi Eon od fotra, na istem kompu in istem brskalniku, in dela brez vsakršnega problema.

Klicati tehnično pomoč oz. pričakovati kakršnokoli pomoč od A1, je pa itak utopija.

Hvala za pomoč. Lp

Opravičilo za nevšečnosti.  Smo preverili delovanje v testnem okolju in napake nismo uspeli ponoviti, zato vas prosimo, da nam naročniške podatke javite prek klepeta v aplikacijah Whatsapp ali Viber in težavo preverimo.

@A1_GasperB

Ne uporabljam aplikacij Whatsapp ali Viber. Sem vam poslal mail na info@a1.si.

P.S. Sem poklical tehnično pomoč in sva s svetovalcem rešila zadevo. V kratkem naj bi mi delovali vsi programi razen Arene, ki je trenutno nekompatibilna z xploretv.si.

Hvala za pomoč.

Po enem mesecu ugotavljam, da se ni rešilo nič. Še vedno sem brez vseh športnih programov. Tehnična pomoč je nekooperativna. Katastrofa.

Odgovor