Moj A1
Zelo zanimiv

Navodila za vklop HBO GO za uporabnike A1 Kombo paketov brez TV dostopa

Uporabniška raven 3
Značka +3

Si za eno dobro novico? :sunglasses:

Čeprav na svojem A1 Kombo paketu nimaš naročenega TV dostopa, lahko pri nas vklopiš HBO GO in, če to storiš do 31. 1. 2020, ga naslednja 2 meseca koristiš popolnoma brezplačno. :gift:

Po izteku promocijskega obdobja, se bo storitev zaračunala 5,99 EUR.

Se sprašuješ kje oz. kako HBO GO naročiš?

1. korak: vklop HBO GO opraviš v portalu Moj A1, v zavihku Opcije - TV - HBO GO.

2. korak: registracijo na spletni strani HBO GO opraviš po korakih opisanih tukaj.

Aktivacijsko kodo najdeš na istem mestu kjer je bila storitev ključena, s klikom na Več info.

Smo kaj pozabili? :scream: Upamo, da ne, sicer pa z vprašanji na plan.:point_down_tone2:

Odgovori 6

Uporabniška raven 2

Pozdravljeni!

Sem želela vkopiti opcijo hbo premium, ki je  zdaj v akciji , oziroma brezplačna, ampak ne morem. Vedno ko piše potrdi izbiro mi se pojavi napis: prišlo je do napake. Poskusite ponovno

Prosim za pomoć

Lp 

Uporabniška raven 2
Značka +3

@JUSTDREAMER še potrebuješ pomoč? Nam napišeš, na kakšen način si HBO Premium poizkusila urediti vklop? Če nam sporočiš podatke v zasebnem sporočilu, bomo lahko primer konkretno preverili.

Uporabniška raven 2

Seveda

Na strani moj a1 sem sla pod opcije tv in programska shema, ko sem tam vklopila dodatno opcijo hbo premium in potrditev le te, se je ekran potemnil kot da se bo stvar vklopila, potem je pa pisalo, da je prišlo do napake. Poskusila sem večkrat in skoz je bilo isto. 

In kako pošljem podatke v zasebnem sporočilu, preko e -maila ali imate tukaj opcijo,?

Lp

Uporabniška raven 3
Značka +3

Smo ti pisali v zasebna sporočila.

Pozdravljeni mene tudi zanima hotel sem spremeniti programsko shemo pa mi isto napiše. Probal sem na interneti strani moja1 in tudi na mobilni aplikaciji večkrat pa mi javi isto “Pri spremembi programske sheme je prišlo do napake. Prosimo poskusite ponovno.”

Rad bi pa prekinil voyo, ki sem ga uporabljam malo časa sem pa nezadovoljen z njim in spremnil v HBO premium, ki ga oglašujete pa ne gre. Prosim za pomoč

Uporabniška raven 2
Značka +3

@peros91 Tudi tebi smo pisali v zasebna sporočila.

Odgovor