Rešeno

Ke je mobia tv

Uporabniška raven 2

Včeraj sem hotela pogledati nekaj na mobia tv, ampak mi je pisalo da sem dosegla dovoljeno število naprav. Ko sem pa šla na moj portal, da bi odstranila napravo sem ugotovila da mobiatv ne obstaja. Na portalu imam Xplore ki  pa sem ga poskusila, toda na programu ki sem si ga hotela ogledat ni bilo podnapisov, čeprav sem imala naštimane slovenske. Torej kje je opcija za mobio da si odstranim naprave. Upam na hiter odgovor. Lp

icon

Najboljši odgovor od A1_Urska 31 May 2020, 11:51

Ogled izvirnika

Odgovori 3

Uporabniška raven 2

Hvala, konkretno včeraj sem hotela pogledati na fox 911, pa ni bilo podnapisov. Tale xplore mi je ok, ampak podnapisi.

Uporabniška raven 3
Značka +3

@JUSTDREAMER Izbris naprav so pravkar uredili tehniki. Sicer pa ima  @SI24Team prav. A1 Mobia TV se postopoma ukinja in nadomešča z A1 Xplore TV Go. Uporabniško ime in geslo ostane tudi v novi aplikaciji enako kot za A1 Mobia TV. Možno je, da trenutno še lahko uporabljaš obe, vendar so na portalu Moj A1 že podatki za novo aplikacijo. Glede podnapisov nam bo v pomoč informacija za kateri program in vsebino gre.

Uporabniška raven 4
Značka +2

Mobia TV se ukinja, obvestilo smo dobili preko sms-a. To velja tudi za naročnike na starih paketih.

Od sedaj naprej bo možno uporabljati Xplore tv. Glede podnapisov pa ne vem, kontaktiraj jih na podporo.

Odgovor