Moj A1
Rešeno

30% popust za narocnino

Pred kratkim sem sklenila novo razmerje iz xs zame v A1Go paket. Zanima me, ce lahko uveljavljam popust pripelji prijatelja s kodo, ko jo je posredoval eden izmed narocnikov na a1forumu.
icon

Najboljši odgovor od A1_Ana 8 oktober 2019, 11:11

Živjo. Koda velja le za nove naročnike A1 Go! paketov in se mora predložiti ob sklepanju naročniškega razmerja.
Ogled izvirnika

Odgovori 16

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPH794RE19 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1   sporoči če rabiš 🙃

thx ;) za info

Posiljam mojo kodo za uveljavljanje 30% popusta ce koga zanima..... PPE3D121FA

Uporabniška raven 3
Značka +3
Živjo. Koda velja le za nove naročnike A1 Go! paketov in se mora predložiti ob sklepanju naročniškega razmerja.

Pozdravljeni,
Če kdo rabi popust za A1 lahko uporabi mojo kodo: PPBRF41DNN in oba prejmeva -30% narocnine.

Živjo,

Moja koda, če kdo rabi je: PP98RZLK5N

Živjo, moja koda če jo kdo želi uporabiti

PP71CAB6YM

koda PPFR6L7X5G koda za popust 30% za 2 leti

Podarim kodo PPC4HCMBX2 . 

Podarim kodo PPC4HCMBX2 . 

Zdravo če kdo rabi kodo PPDEJ15A8G. Lep pozdrav Andraž

Zdravo,

koda za 30% popusta na nove naročnine:

PPWSEZKDXB

Koda velja do 30.11

Ko prijatelj unovci kodo, oba prejmeta 30 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti.

Za prijatelja: :hugging::handshake_tone2:

PPMW574C4P 

Ko je moja koda aktivirana, prejmete darilo :raised_hands_tone1: od mene:

:point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1:

:point_right_tone1:USB C cable for iPhone :point_left_tone1:

:point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1:

Darilo dobite v :footprints::footprints::footprints: Ljubljani.

Zdravo. 

Se moja koda za 30% popust na narocnino:PPCD7Z5N8F.

Lp

Živjo

Koda za 30% popusta na nove naročnine je na voljo:

PPX6F6FZ35

Zdravo, 

Še vedno si lahko znizate mesecno narocnino  PPY21N4BT1 za 30%.

Lp

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPH794RE19 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1   sporoči če rabiš 🙃

Odgovor