Moj A1
Rešeno

30% popust za narocnino

Pred kratkim sem sklenila novo razmerje iz xs zame v A1Go paket. Zanima me, ce lahko uveljavljam popust pripelji prijatelja s kodo, ko jo je posredoval eden izmed narocnikov na a1forumu.
icon

Najboljši odgovor od A1_Ana 8 oktober 2019, 11:11

Živjo. Koda velja le za nove naročnike A1 Go! paketov in se mora predložiti ob sklepanju naročniškega razmerja.
Ogled izvirnika

Odgovori 16

Zdravo, 

Še vedno si lahko znizate mesecno narocnino  PPY21N4BT1 za 30%.

Lp

Živjo

Koda za 30% popusta na nove naročnine je na voljo:

PPX6F6FZ35

Zdravo. 

Se moja koda za 30% popust na narocnino:PPCD7Z5N8F.

Lp

Ko prijatelj unovci kodo, oba prejmeta 30 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti.

Za prijatelja: :hugging::handshake_tone2:

PPMW574C4P 

Ko je moja koda aktivirana, prejmete darilo :raised_hands_tone1: od mene:

:point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1::point_down_tone1:

:point_right_tone1:USB C cable for iPhone :point_left_tone1:

:point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1::point_up_2_tone1:

Darilo dobite v :footprints::footprints::footprints: Ljubljani.

Zdravo,

koda za 30% popusta na nove naročnine:

PPWSEZKDXB

Koda velja do 30.11

Zdravo če kdo rabi kodo PPDEJ15A8G. Lep pozdrav Andraž

Podarim kodo PPC4HCMBX2 . 

Podarim kodo PPC4HCMBX2 . 

koda PPFR6L7X5G koda za popust 30% za 2 leti

Živjo, moja koda če jo kdo želi uporabiti

PP71CAB6YM

Živjo,

Moja koda, če kdo rabi je: PP98RZLK5N

Pozdravljeni,
Če kdo rabi popust za A1 lahko uporabi mojo kodo: PPBRF41DNN in oba prejmeva -30% narocnine.

Posiljam mojo kodo za uveljavljanje 30% popusta ce koga zanima..... PPE3D121FA

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPH794RE19 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1   sporoči če rabiš 🙃

thx ;) za info

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPH794RE19 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1   sporoči če rabiš 🙃

Uporabniška raven 3
Značka +3
Živjo. Koda velja le za nove naročnike A1 Go! paketov in se mora predložiti ob sklepanju naročniškega razmerja.

Odgovor