Moj A1
Rešeno

30% popust za narocnino

Pred kratkim sem sklenila novo razmerje iz xs zame v A1Go paket. Zanima me, ce lahko uveljavljam popust pripelji prijatelja s kodo, ko jo je posredoval eden izmed narocnikov na a1forumu.
icon

Najboljši odgovor od A1_Ana 8 oktober 2019, 11:11

Živjo. Koda velja le za nove naročnike A1 Go! paketov in se mora predložiti ob sklepanju naročniškega razmerja.
Ogled izvirnika

Odgovori 6

Uporabniška raven 3
Značka +3
Živjo. Koda velja le za nove naročnike A1 Go! paketov in se mora predložiti ob sklepanju naročniškega razmerja.

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPH794RE19 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1   sporoči če rabiš 🙃

Znizajte si mesecno narocnino za 30%! Ce prijatelj ali druzinski clan s kodo PPH794RE19 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, oba prejmeta 30% popusta na mesecno narocnino kar za 2 leti. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 30. 11. 2020. Vezava ni pogoj. Vec na A1.si/pripelji-prijatelja. A1   sporoči če rabiš 🙃

thx ;) za info

Posiljam mojo kodo za uveljavljanje 30% popusta ce koga zanima..... PPE3D121FA

Pozdravljeni,
Če kdo rabi popust za A1 lahko uporabi mojo kodo: PPBRF41DNN in oba prejmeva -30% narocnine.

Živjo,

Moja koda, če kdo rabi je: PP98RZLK5N

Odgovor