A1 Slovenija | A1
Rešeno

Višja hitrost fiksnega interneta na optiki?

Se obeta v bližnji prihodnosti višja hitrost fiksnega interneta na optiki? Vsi drugi operaterji (Telekom Slovenije, Telemach, T-2,...) imajo višjo hitrost fiksnega interneta na optiki ... Npr:Telekom Slovenije NEO C (350/40 MB/s), Telemach EON PREMIUM (300/15 MB/s), T-2 ORANŽNI DIAMANT, ORANŽNI DIAMANT HBO (500/100 MB/s)... A1 pa ima najvišjo hitrost na trojčku A1 KOMBO L (100/20 MB/s( z doplačilom 5€ pa 100/100 MB/s..
icon

Najboljši odgovor od A1_Jernej 5 april 2019, 15:13

@Slavko 1234 zaenkrat sprememb glede hitrosti ne uvajamo, v kolikor se kaj spremeni, sporočimo.
Ogled izvirnika

Odgovori 10

Uporabniška raven 2
Značka +3
@Slavko 1234 zaenkrat sprememb glede hitrosti ne uvajamo, v kolikor se kaj spremeni, sporočimo.
@Slavko 1234

A1 poslovna optika omogoča simetrične hitrosti do 1/1 Gbps.
Jaz sem zasebni uporabnik...
Uporabniška raven 2
Jaz pa sem še vedno v kameni dobi na bakru hitrost do 10 MB/s in lahko samo sanjam o hitrosti 100 MB/s, bo prej svizec zavil čokolado kot bom jaz dočakal optiko.
Čeprav je samo dober kilometer proč že napeljana optika.
Po celi moji občini bodo napeljali optiko.. Tako, da se bo stanje izboljšalo.. Eni imajo sedaj počasnejši internet od 10mb.. Tam nekje 7mb in ne morejo imeti trojčka.. Sedaj se bo to spremenilo. In kako naj tem priporočam A1, če ima pa najpočasnejši internet? Vsi drugi imajo najmanj 300mb; A1 pa samo 100mb. Razmišljam, da bi šel k drugemu operaterju.
V kolikor je zahtevana hitrost, ki jo potrebuješ kot zasebni uporabnik resično višja, kot 100 Mbit/s, potem v tem trenutnu tega žal ne moremo realizirati, saj takšna ponudba še ne obstaja. Prosim preveri, ko bo omrežje že zgrajeno - morda bo takrat v ponudbi za zasebne uporabnike tudi 300 Mbit/s ali več. Ponudba se ves čas spreminja in seveda prilagaja potrebam uporabnikov. 🙂
Jaz že imam optiko že več kot eno leto. Po moji občini pa bodo gradili optiko junija še ostalim občanom. Projekt RuNe. Iz evropskih sredstev. Preko 300 gospodinjstev se je naročilo na optiko in jo bo dobilo. In kako naj tem priporočam A1...
Predlagam, da zaenkrat kot priporočilo poveš, kako ti deluje hitrost oziroma paket, ki ga imaš naročenega. V kolikor vse deluje, kot je omenjeno v paketu in oglaševano, je to dobro priporočilo. 🙂
Imam A1 Kombo L. Zadnje čase dela kar zanesljivo. Ni prekinitev. Opažam pa zadnje čase, da mi internet velikokrat deluje veliko počasneje od 100mb. Tudi pol počasneje.. Televizija; imam 3 vmesnike in mi dobro deluje. Tudi fiksni telefon. Plus fiksnega telefona je, da so klici v vsa slovenska omrežja neomejeno ; minus, da ste ukinili neomejene klice v EU omrežja. Zdaj pa mi poteče tudi vezava. Če se vežem, bom ostal na 100 mb naslednje 2 leti. Kar mi ne diši. Če pa se ne vežem, pa bom plačeval veliko več...
V primeru težav s hitrostjo in ponudbo predlagam, da čim prej kontaktiraš 040 40 40 40.

Odgovor