Moj A1

Tehnična pomoč

Očitno se na A1 nekdo norčuje iz svojih uporabnikov. Smo kar dolgoletni naročniki vaših storitev in tehnična podpora vam trenutno deluje kriminalno!

Odgovori 32

Še enkrat; prejšnji paket kombo L optika 100/20 speedtest direkt ali wifi 98/16 ok, tehnična tudi ok. Ob menjavi na net tv L 350/40 sem imel hitrost 20/10. Aja, bi forum pomagal. O explorer tv boxu pa ne bi razpravljal, že to da ni menu v dark mode opcija.

Hitrost 20/10 mislim direkt modem

Novi tv box zatika, bolj počasen kot oni stari, ajde ima upscaling, ui katastrofa - ni dark mode, naslovi filmov niso v originalu…..  Eni imajo imajo težave z netflix, hja forum A1 reši vse. Ali pa si niso drobnega tiska prebrali. Kajne DavorD?

Kar se tiče wifi, kanali 2.4 in 5ghz so nastavljeni ročno, da se ne mešajo z drugimi modemi sosedov. Malo boljše je, plus prioritete za en laptop so narejene, drugo pa ne funkcionira spoštovani SI24Team.

Mulca, za razliko od vaju dveh plačujem storitev, ne pa mama tak kot vama. In ti si24 nauči se kulture,ne moreš kontaktirat kar na ti. Poglej kako dela LordZaVa. Par mesecov nazaj si, sta cvilila za kurac storitev, in dobil en 7590,the best,zdaj pa ima čas pa pametuje po forumu. Nima smisla več. Mah odf……...

Uporabniška raven 4
Značka +2

Mulca, za razliko od vaju dveh plačujem storitev, ne pa mama tak kot vama. In ti si24 nauči se kulture,ne moreš kontaktirat kar na ti. Poglej kako dela LordZaVa. Par mesecov nazaj si, sta cvilila za kurac storitev, in dobil en 7590,the best,zdaj pa ima čas pa pametuje po forumu. Nima smisla več. Mah odf……...

Kdo meni plačuje račune in kaj jaz delam se ti nimaš kaj vtikat v te zadeve. Kot drugo, očitno ne poznaš internetnega bontona. Vikal te bom, ko me boš poklical po telefonu in se mi boš predstavil z pravim imenom. Do takrat pa ne in tudi ti mene ne rabiš.

Naslednja stvar. Res je, tudi sam sem takrat v maju pisal, da stvari ne delajo. Vendar se je vse uredilo, zakaj? Ker smo s tehniki na kulturen način izmenjali mnenja (pri tebi je beseda kultura /kulturno obnašanje verjetno neznanka), zato o tem ne bom debatiral naprej.

Znajdi se sam. Kar se mene tiče sva zaključila. Lp

Ti pa v moje ne, pa kdo ima kakšen modem,drobni tisk.. itd… Preberi še enkrat kaj sem napisal, s tehniki pa ne morem na noben način če jih ne dobim. V 10. letih kaj sem uporabnik je zdajšnja podpora zanič! Pa nisem na forum prišel da se prepiram, nasveti in pomoč super, ampak če ne pomagajo rabim tehnika, pa smo pri sms nepovratnih. Glede kulture pa, ne tikam ljudi ki je ne poznam! Ti nimaš osnov kulture, žal.

Pozdrav

Odgovor