Moj A1
Rešeno

Kratki izpadi fiksnega interneta

Pred približno enim mesecem sem se naročil na A1 fix net, pred tem sem bil koristnik Telekomovih storitev.

Opažam, da na približno vsakih 20 minut pride do izpada internetnega prometa, ki traja okoli 5 sekund. Najbolj opazno je med klici preko računalnika, saj pogosto imam predavanja preko Microsoft Teams, ko pride do izpada pa nekaj sekund ne slišim nikogar, prav tako pa oni ne mene. To je zelo moteče, saj se pogosto zgodi ob zagovorih seminarjev.

Pred prehodom na A1 teh težav ni bilo, zato mislim, da ni kriv sam računalnik. Prav tako uporabljam ethernet povezavo, torej ne more biti kriv slab WiFi signal.

Ima kdo kake predloge v smeri rešitve teh težav ali morebitne diagnostike?

icon

Najboljši odgovor od A1_Urska 28 maj 2021, 20:02

@garfello Upam, da težave niso več prisotne. Če je še potrebna pomoč, se lahko pošlje elektronsko sporočilo z opisom in naročniškimii podatki na tehnicna.podpora@A1.si Ali pa se desno spodaj na forumu prične pogovor z A1do (našo virtualno asistenko). Ta bo pogovor preusmerila svetovalcu.

Ogled izvirnika

Odgovori 2

Uporabniška raven 3
Značka +3

@garfello Upam, da težave niso več prisotne. Če je še potrebna pomoč, se lahko pošlje elektronsko sporočilo z opisom in naročniškimii podatki na tehnicna.podpora@A1.si Ali pa se desno spodaj na forumu prične pogovor z A1do (našo virtualno asistenko). Ta bo pogovor preusmerila svetovalcu.

Pozdravljeni,

težave so še vedno prisotne v enakem merilu.

Tehnični podpori sem že pisal, čakam odgovor.

Odgovor