Moj A1
Rešeno

A1 Net + tv in hibridni modem

Uporabniška raven 3

Zakaj bi morali uporabniki hibridnega modema v novih paketih zadevo doplačevat? Edino prek hibridnega modema dobimo zadovoljivo moč in lahko normalno uporabljamo storitve in je edin razlog, da smo se preselili k vam in sedaj nas še želite v tem pobrat… Kaj nam koristi brezplačni optični modem in velika hitrost, če pa ne moremo zadev uporabljat. Sam brezžični internet pa tudi še vedno ni zadosti zmogljiv (ob slabšem vremenu je kar katastrofa), da bi brez problema gor bila televizija ter internet pa še opcije za 2 televiziji ne ponujate v tistem paketu...

icon

Najboljši odgovor od A1_Urska 31 maj 2020, 12:11

@GozdniJouza  Kakšne spremembe v zvezi s tem v kratkem ni pričakovati. Doplačilo za hibridno tehnologijo ostaja 5 €. Na paketih A1 Kombo je bila cena enaka. Le nekaj prvih uporabnikov je imelo popust. Ta se lahko ohrani le na paketu A1 Kombo.

Ogled izvirnika

Odgovori 3

Uporabniška raven 3
Značka +3

@GozdniJouza  Kakšne spremembe v zvezi s tem v kratkem ni pričakovati. Doplačilo za hibridno tehnologijo ostaja 5 €. Na paketih A1 Kombo je bila cena enaka. Le nekaj prvih uporabnikov je imelo popust. Ta se lahko ohrani le na paketu A1 Kombo.

Uporabniška raven 3

No potem izgleda, da sem en izmed prvih uporabnikov ker mi trenutno ni potrebno plačevati hibridnega modema. Ampak vseeno malo žalostno, da za vse ponujate brezplačno samo za nas, ki je edina varianta obojno da zadeve delujejo normalno pa sredinec… No zgleda, da bom počakal, ker po slišanem se mi itak več ne mudi na nov tv vmesnik, s tem da sem odprl dve temi glede tega pa baje ni bilo nič upoštevano.

Uporabniška raven 3

Aja pa da še vas dodatno vprašam verjetno hibridnega modema niste menjali in še vedno prodajate isto zastarelo jajce, ki ga že imamo? Torej vi pričakujete da vam doplačujemo 5€ na mesec za jajce, ki je bilo nazadnje posodobljeno leta 2017?

Odgovor