Moj A1
Rešeno

Xplore

Uporabniška raven 2

Ne dela kot je treba, meče ven in zmrzuje. Večkrat na dan se resetira in na portalu ne morem odstraniti naprave

icon

Najboljši odgovor od leafe 25 avgust 2020, 07:28

Živjo, @JUSTDREAMER javi se nam v zasebno sporočilo z naročniškimi podatki, da lahko preverimo.

Ogled izvirnika

Odgovori 4

Uporabniška raven 2

Nihče ne odgovarja, a ste vsi na dopustih?

Ne morem zbrisati naprav, na drugemu brskalniku ne morem sploh dostopati z geslom, napišem vse isto, pa ne dela. 

Včasih smo imeli eon, sem šla stran zaradi slabe komunikacije, je pa eon veliko boljši, imaš ogromno zastonj programov v videoteki, ampak ko ti vrže internet ven, se nihče ne javi, tukaj zdaj najlažje ne odgovoriti, sita sem stalno ponavljajočih napak. Morebit ne znate rešiti, pa se raje nihče ne javi. Zrihtajte tale xplore že enkrat, le zakaj ste dali ven nedodelano aplikacijo z milijon napak, mi stranke pa nasedemo. Dokler ni vse kot treba bi lahko vsaj ceno znižali.

Živjo, @JUSTDREAMER . Ti je že uspelo urediti? Če temu ni tako, navodila za odstranitev naprav najdeš tukaj: https://bit.ly/3gmHahH . 

Uporabniška raven 2

Ja naprave sem pobrisala, kar vse in zdaj sem se na novo prijavila. Samo, to sem naredila na napravi, v portalu mi je skoz pisalo da niso podatki pravi. In še vedno je tako, ko hočem izbrisati napravo piše error napačni vhodni podatki. 

Lp

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo, @JUSTDREAMER javi se nam v zasebno sporočilo z naročniškimi podatki, da lahko preverimo.

Odgovor