VOYO

Uporabniška raven 1

A1 VOYO brezplačno vključen v pakete A1 Net+TV. A1 Slovenija je A1 Xplore TV uporabnikom brezplačno vključil VOYO.

Povezava: uporabna stran, A1

Odgovori 9

Pozdrav, če pa imamo uporabniki še starejšo verzijo boxa od A1 Xplore TV, pa nismo upravičeni do teh novih vsebin( VOYO)

Hvala

Uporabniška raven 2

Pozdrav, če pa imamo uporabniki še starejšo verzijo boxa od A1 Xplore TV, pa nismo upravičeni do teh novih vsebin( VOYO)

Hvala

Verjetno imaš aplikacijo VOYO tudi na televizorju. Lahko se poskusiš prijaviti, pa boš videl ali deluje. Za poskusiti je.

Ne TV je “starejše” generacije in nima tega. imam pa Xiaomi tv box na katerem ni tega, tudi na telfonu kjer lahko naložim voyo aplikacijo mi ne sprejme uporabniškega imena in gesla tako kot to piše v navodilih…. rajtam da bo potrebno kaj drugega.

Ne TV je “starejše” generacije in nima tega. imam pa Xiaomi tv box na katerem ni tega, tudi na telfonu kjer lahko naložim voyo aplikacijo mi ne sprejme uporabniškega imena in gesla tako kot to piše v navodilih…. rajtam da bo potrebno kaj drugega.

Kateri paket fiksnih storitev pa mas …….če maš slučajno se katerega od za časa bivšega AMISA potem se ti splača pocakat ker bo a1 te stare pakete spreminjal v nove z 17.2.2022 in bojo tudi terenski tehiki hodli  po hišah priklaplat nove modeme in tv boxe lahko pa se tudi sam odločiš in preideš na nove fiksne pakete A1 NET+TV S,M ALI L KJER JE TUDI VOYO BREZPLAČNO VKLJUČEN V SAM PAKET…………….!!!!SE SPLAČA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uporabniška raven 2

Na tv boxu imaš Play trgovino. V play trgovini poišči VOYO in ga namesti. Greš na voyo.si/operater in se registriraš. Povežeš račun z operaterjem A1 in se prijaviš z računom Moj A1. Lahko uporabljaš na do 5 napravah. V kolikor ni pogoj, da si naročnik paketa Net+TV bi moralo delovati. Sporoči ali deluje, da vidimo ali deluje tudi, če imaš starejši paket.

Lahko si prebereš še to. https://www.a1.si/a1-net-tv

Uporabniška raven 2

Na tv boxu imaš Play trgovino. V play trgovini poišči VOYO in ga namesti. Greš na voyo.si/operater in se registriraš. Povežeš račun z operaterjem A1 in se prijaviš z računom Moj A1. Lahko uporabljaš na do 5 napravah. V kolikor ni pogoj, da si naročnik paketa Net+TV bi moralo delovati. Sporoči ali deluje, da vidimo ali deluje tudi, če imaš starejši paket.

Lahko si prebereš še to. https://www.a1.si/a1-net-tv

Lahko greš najprej na https://voyo.si/  in se registriraš, potem pa povežeš račun z operaterjem A1.

Trenutno imam paket A1 Kombo M, mogoče je pa to problem? Ali bi moral spremeniti na

A1 Net+TV ? Na voyu sem se tudi registriral in poskušal povezati z računum od TV operaterja, pa mi napiše: “Na tem profilu pri TV operaterju nimate aktivne Voyo naročnine.”

Uporabniška raven 2

Trenutno imam paket A1 Kombo M, mogoče je pa to problem? Ali bi moral spremeniti na

A1 Net+TV ? Na voyu sem se tudi registriral in poskušal povezati z računum od TV operaterja, pa mi napiše: “Na tem profilu pri TV operaterju nimate aktivne Voyo naročnine.”

Izgleda, da moraš imeti naročnino A1 Net+TV. V kolikor imaš možnost, zamenjaj paket. 

Jaz sem povezal račun na televizorju in računalniku brez problema. Imam A1 net+tv L.

Vsekakor se ti splača preklopit na ta novi paket in če nimaš slucajno  nimaš vezave na kombu m paketu potem se ti res splača preklopit na A1 NET+TV M KI JE PO REDNI CENI ZA 34,99€ BREZVEZAVE+vojo

Odgovor