Moj A1
Rešeno

Ustvari svoj seznam priljubljenih kanalov

Klošarija od A1 in novega tv boxa. Dajte mi razložit podpora od a1,( ne forum uporabniki), kako si ustvarim vrstni red priljubljenih  kanalov. V starem tv boxu si naredil seznam izbral programe in jim poljubno dal številko mesta. Npr. slo 1-1, orf-22 hrt- 10 mislim za upravljanje preko daljinca.

V novem tv boxu pa iščeš in ti jih zlaga kak ga potrdiš, potem več ne moreš mesta spreminjat.

icon

Najboljši odgovor od Tomo 28 februar 2021, 23:01

Dobro že res da novi box ni dober predvsem me moti počasen preklop med programi in pa preklop med  naslednjo oddajo ko gledaš z časovnim zamikom, ne pa na pamet govorit da se ne da premaknit določenega programa na želeno programsko mesto v seznamu priljubljenih z daljincem.

To storiš tako da greš na seznam priljubljenih in  izbereš UREDI.

Na desnem stolpcu imaš seznam programov katere si izbral. Programsko mesto izbranim programom določiš na naslednji način z tv daljincem:

Izbereš določen program

Pritisneš tipko OK in jo zadržiš cca 3 sekunde

Pojavi se ti na ekranu napis PREMAKNI

Pritisneš OK

Program se ti "počrni"

Z smernimi tipkami GOR/ DOL mu določiš programsko mesto 

Pritisneš OK

Nazadnje moraš obvezno na vrhu seznama potrditi SHRANI. 

PREVERJENO SE DA UREJAT.

Ogled izvirnika

Odgovori 4

Uporabniška raven 3

Res je, na starem boxu je to šlo. Tudi na novem je na začetku šlo, zdaj pa ne gre več. Sem se ravno 2 dni nazaj ubadal z isto težavo. Zadevo mi je potem uspelo urediti preko računalnika na A1 Xplore TV. O tem, da je kakršna koli sprememba, pa seveda nismo bili obveščeni.

Se mi vse zdi, da pri A1 pojma nimajo kaj delajo. Kar z rokami naredijo, z ritjo podrejo :rage:

Bom zamenjal operaterja, 10 eur dražje na mesec ni pretirano. Pa njihov tv box dela, ker pri mojem paketu  NET+TV L  na a1 optiki 350/40,  tv box  od a1 šteka. Vsaki teden ga je potrebno resetirat, ker zmrzne. Box je zanič napram staremu. In ni interesa nekaj popravit, o podpori pa itak bolje ne.

Pozdrav.

Dobro že res da novi box ni dober predvsem me moti počasen preklop med programi in pa preklop med  naslednjo oddajo ko gledaš z časovnim zamikom, ne pa na pamet govorit da se ne da premaknit določenega programa na želeno programsko mesto v seznamu priljubljenih z daljincem.

To storiš tako da greš na seznam priljubljenih in  izbereš UREDI.

Na desnem stolpcu imaš seznam programov katere si izbral. Programsko mesto izbranim programom določiš na naslednji način z tv daljincem:

Izbereš določen program

Pritisneš tipko OK in jo zadržiš cca 3 sekunde

Pojavi se ti na ekranu napis PREMAKNI

Pritisneš OK

Program se ti "počrni"

Z smernimi tipkami GOR/ DOL mu določiš programsko mesto 

Pritisneš OK

Nazadnje moraš obvezno na vrhu seznama potrditi SHRANI. 

PREVERJENO SE DA UREJAT.

Hvala za odgovor.

Odgovor