Moj A1
Rešeno

Resnično število tv proramov

• 18 december 2018
  • Odgovori 3
  • Ogledi 1061

Uporabniška raven 2
Zanima me zakaj nas zavajate koliko tv programov je v paketih kombo S-M-L ?

Jaz imam naročen kombo M za katerega ste napisali da ima vsaj 160 tv program9v,v resnici jih je le 139 pa še to jih je nekaj enakih v SD in HD + 21 radio postaj ki naj nebi bile vključene v to število obljubljenih tv programov.

V kombo-S jih je v resnici samo 72 tv programov. od obljubljenih 95.
V kombo L jih je v resnici celo 198 torej še najmanjša razlika od obljubljenih 210 tv programov.
Torej plačujemo za nekaj kar v resnici sploh ne ponujate.

Ali smo v tem primeru opravičeni do kakšnega dodatnega popusta ?,saj vi kršite pogodbo.

Programske sheme
A1 Televizija pa s shemami in z ekskluzivnimi programskimi paketi ponuja skupaj nabor več kot 250 TV kanalov. Vsaka TV shema dodatno vsebuje še vsaj 20 priljubljenih radijskih postaj. Primerjajte programske sheme in ekskluzivne TV programe med seboj in oblikujte svoj TV paket po odlični ceni.
icon

Najboljši odgovor od preAcher 18 december 2018, 16:37

Peter, sam imam naročeno shemo Kombo M, katera vsebuje 160 kanalov. Od tega jih je res 21 takšnih, na katerih se ne predvaja slika, temveč so na voljo radijske postaje.

Sam to razumem tako, da tudi če se na "tv kanalu" ne predvaja slika - gre skozi zvok, kar pomeni da nek kanal potrebuje, preko katerega se lahko predvaja ta zvok, pomeni gre za "tv kanal, brez slike, z zvokom" (katerih sem pa zares vesel, zaradi žene - da ne rabim radia kupovat ker hoče ona poslušat neke postaje zjutraj...)

Roko na srce pa - kanalov je že v tej Kombo M shemi toliko, da verjetno za kakšnega od njih še niti ne vem, da obstaja... Plus če kombiniraš z možnostjo ogleda za nazaj - že praktično nimam dovolj časa v tednu, da pogledam vse kar je na voljo in bi me zanimalo...

LP 📺
Ogled izvirnika

Odgovori 3

Peter, sam imam naročeno shemo Kombo M, katera vsebuje 160 kanalov. Od tega jih je res 21 takšnih, na katerih se ne predvaja slika, temveč so na voljo radijske postaje.

Sam to razumem tako, da tudi če se na "tv kanalu" ne predvaja slika - gre skozi zvok, kar pomeni da nek kanal potrebuje, preko katerega se lahko predvaja ta zvok, pomeni gre za "tv kanal, brez slike, z zvokom" (katerih sem pa zares vesel, zaradi žene - da ne rabim radia kupovat ker hoče ona poslušat neke postaje zjutraj...)

Roko na srce pa - kanalov je že v tej Kombo M shemi toliko, da verjetno za kakšnega od njih še niti ne vem, da obstaja... Plus če kombiniraš z možnostjo ogleda za nazaj - že praktično nimam dovolj časa v tednu, da pogledam vse kar je na voljo in bi me zanimalo...

LP 📺
Uporabniška raven 2
Vseeno je to zavajanje .
Itak jih večine ne gledam zlasti Slo. lokalnih,balkanskih in novičarskih ne,ki so v kombo M

Najbolje bi bilo da bi si lahko vsak sam sestavil programsko shemo po svoje,brez vsiljevanja tv programov ki jih ne gledamo.
Bi pač sestavili cenik za vsak program od brezplačnih lokalnih do plačljivih od 5 centov do 50 centov za program odvisno od programa.
Preprosto bi morali omogočit plačevanje samo za tisto kar želimo uporabljati in gledati.
To sodobna tehnologija že omogoča

Samo tega ne bomo nikoli dočakali.
Vseeno je to zavajanje .
Itak jih večine ne gledam zlasti Slo. lokalnih,balkanskih in novičarskih ne,ki so v kombo M

Najbolje bi bilo da bi si lahko vsak sam sestavil programsko shemo po svoje,brez vsiljevanja tv programov ki jih ne gledamo.
Bi pač sestavili cenik za vsak program od brezplačnih lokalnih do plačljivih od 5 centov do 50 centov za program odvisno od programa.
Preprosto bi morali omogočit plačevanje samo za tisto kar želimo uporabljati in gledati.
To sodobna tehnologija že omogoča

Samo tega ne bomo nikoli dočakali.

Peter se popolnoma strinjam z vami.Tudi jaz bi rada plačala samo tisto,kar gledam.To pa je max.10 programov.LP

Odgovor