Moj A1

Programske sheme in TV programi, spremembe

Uporabniška raven 4
Značka +3
Živjo,

tukaj izveste:
  • kateri so novi TV programi,
  • spremembe v programskih shemah,
  • katere HD kanale smo dodali,
  • in katerih programov ni več na voljo.

Odgovori 79

Uporabniška raven 4
Značka +3
30.1. 2019 Časovni zamik je po novem na voljo pri TV programih: Cinestar TV Premiere 1, Cinestar TV Premiere 2, Cinestar TV Premiere HD in Cinestar TV Premiere HD.

S 1. 2. 2019 smo iz naših programskih shem odstranili TV programa Disney Channel in Disney XD. V kratkem jih bomo nadomestili z ustreznimi primerljivimi TV programi.

S 4. 2. 2019 smo iz naših programskih shem umaknili TV program Nova TV.
Kdaj novi programi namesto Disney XD in Disney Channel? V kratkem za moje otroke ni zadovoljiv odgovor! Še bolj me pa zanima, kako boste našli nadomestni primerljiv program za Disney. Mercator cola ni Coca-Cola, hvala za pojasnilo.
Uporabniška raven 4
Značka +3
Z današnjim dnem v programsko shemo na Kombo paketih dodajamo dva nova programa:
  • Nick Jr.: gre za program z risanimi serijami za otroke (programsko mesto 506)
  • AXN Spin: je TV program za najstnike, ki ponuja filme, zabavne serije, dokumentarne oddaje (programsko mesto 33).
Uporabniška raven 4
Značka +3
S 13. 2. 2019 smo iz naših programskih shem umaknili TV program Food TV HD.
Uporabniška raven 1
V A1 TV programsko shemo naj bi 1. aprila dodali nov TV program BBC First (BBC First expands in CEE).

p.s. Še nekaj predlogov za nove TV programe v splošni programski shemi A1 z moje strani:
  • TravelXP,
  • RTL Kockica,
  • Arte,
  • RT Documentary.
Uporabniška raven 4
Značka +3
Živjo, @wolf. BBC First res prihaja v našo programsko shemo, ta trenutek še ne moremo potrditi, da bo to 1. aprila.
Od predlaganega pa bomo vključili še Arte in RTL Kockica. Javim, ko bosta programa na voljo za ogled.

Lep dan želim,
Manca
Uporabniška raven 4
Značka +3
Program OK Kids smo umaknili iz vseh naših programskih shem, saj je program prenehal z oddanjem.
Uporabniška raven 1
Dodani novi TV programi v SD in HD ločljivosti:

30 Cinestar
31 Cinestar Comedy
32 Euro Channel
120 Planet Earth
121 Arte
355 Savinjska TV
356 TV Beltinci
357 V Živo
834 Planet Earth HD
835 Dr.Fit HD
836 Woman HD
837 France24 HD
838 Nova24 TV HD
839 Epic Drama HD
840 AMC HD
841 Euro Channel HD
842 DTX HD
845 Discovery ID Xtra HD
Uporabniška raven 1
V kateri paket pa so bili dodani ti programi?
Uporabniška raven 1
Predvidevam, da bo več znanega jutri, glede na to, da se je danes zaključila posebna ponudba - akcija za trojčke Kombo.

Še eden TV program več v shemi:
34 BBC First
843 BBC First HD
Uporabniška raven 4
Značka +3
V sheme smo dodali kar 23 novih TV programov, med drugimi BBC First HD, CineStar, CineStar Family, Eurochannel HD, Arte, Planet Earth HD, AXN Spin … Velika večina programov se nahaja v prednastavljeni TV shemi Kombo M ter v shemi Osnovna pri starejših paketih. Spodaj dodajam celoten seznam.

BBC First bomo ponujali ekskluzivno v Sloveniji, gre pa za program, kjer vrtijo odlične vsebine lastne produkcije kot so Lucifer, Dr. Who, Sherlock, Luther … Posamezne serije bodo dodane tudi v videoteko kot vsebine na zahtevo.

Uporabniška raven 2
Kdaj boste v programsko shemo dali samo tiste programe ki jih imamo naročene na primer v kombo-M, in ne zraven še polno raznih zaklenjenih programov-paketov-kot so pink,HBO,Balkan..saj so brezveze na seznamo če nisem naročen na njih ?

Upam da boste to uredili saj je sedaj z takšno ureditvijo programskih shem vse skupaj nesmiselno in nepregledno.

Lahko bi omogočili da si vsak sam ureja že prednastavljene skupine-seznam programov na poljubno mesto.
Pozdravljeni,

Kdaj sta bila v shemo M dodana Š1 HD in Š2 HD?
Ali je kje mogoče videti zgodovino sprememb?

Hvala za odgovor.

Lp,
K
Uporabniška raven 4
Značka +3
Pozdravljeni,

Kdaj sta bila v shemo M dodana Š1 HD in Š2 HD?
Ali je kje mogoče videti zgodovino sprememb?

Hvala za odgovor.

Lp,
K

Programske sheme se nenehno spreminjajo, zato žal nimam datuma, ko smo ju dodali v sheme. Spremembe pa lahko sedaj spremljaš tukaj. 🙂
Uporabniška raven 4
Značka +3
11. 4. 2019 smo iz naših programskih shem umaknili TV program Sky News, zaradi poteka pravic za predvajanje.
Ali razmišljate o tem, da bi dodali Radio BOB?
Pa še to me zanima, zakaj ne moremo sami po svoji želji razporediti radijskih programov v funkciji Radio, ampak moramo vsak dan posebej iskati željeno postajo?
Kdaj bodo FOX programi v HD verziji. Zakaj sploh imate programe v 2h verzijah, tako imate samo več dela z vzdrževanjem vsebine za nazaj, pa še seznam programov je nepregleden. ?
Na Nick Jr ni slovenskega jezika, pa tudi slika je zelo slaba...
Uporabniška raven 4
Značka +3
Ali razmišljate o tem, da bi dodali Radio BOB?
Pa še to me zanima, zakaj ne moremo sami po svoji želji razporediti radijskih programov v funkciji Radio, ampak moramo vsak dan posebej iskati željeno postajo?

Radijske postaje se lahko dodajo na listo priljubljenih in je nato iskanje lažje. Radio bob ni del naše ponudbe, če bo, bomo objavili tukaj.
Uporabniška raven 4
Značka +3
Kdaj bodo FOX programi v HD verziji. Zakaj sploh imate programe v 2h verzijah, tako imate samo več dela z vzdrževanjem vsebine za nazaj, pa še seznam programov je nepregleden. ?

Fox programov v HD trenutno ni, če se bo kaj spremenilo, tudi pri funkcijah, javimo tudi tukaj.
NA EUROSPORT 2 HD ne deluje oglez za nazaj, to sem že 2x javil na tehnično podporo in se ni še nič uredilo.

Za Nick Jr tudi še ni Slovenskega jezika, čeprav sem ga pri telemachu imel. Mislite kaj od tega urediti ?

LP
Uporabniška raven 1
NA EUROSPORT 2 HD ne deluje oglez za nazaj, to sem že 2x javil na tehnično podporo in se ni še nič uredilo.

Za Nick Jr tudi še ni Slovenskega jezika, čeprav sem ga pri telemachu imel. Mislite kaj od tega urediti ?

LP

Na Eurosport 2 HD bi Časovni zamik zdaj že moral biti na voljo. ☑

Slovenski jezik bo na programu Nick Jr bo predvidoma na voljo jeseni. Do takrat ima drug operater ekskluzivne pravice za sinhronizacijo.
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kdaj boste v pakete vključili Sportklub HD programe, kdaj lahko pričakujemo kakšen 4K program, kot jih že predvaja konkurenca? Ali ni že čas da HD programi zamenjajo SD programe? Kaj ti pomaga 200-300 TV programov, ko pa je tričetrt takšnih, ki jih ljudje sploh ne gledamo. Naj se novo obdobje digitalne televizije prične sedaj, ne pa čez 10 let. Predvajajte samo SD programe iz Slovenije, vse ostale pa predvajajte v HD ločljivosti. Morda bi bilo v premislek, da ukinete lokalne programe, saj ti zaradi programske sheme niso gledljivi, saj so na večini teh kanalov samo reklame, poročila...
In kaj se dogaja s programom DUSK? Ta dela kakšen dan, dva, včasih teden, pa spet teden dni ne,... Morda bi bilo bolje, da ga nadomestite s katerim drugim, potem Italijanski erotični programi so tako slabe kvalitete, da bi bilo boljše da jih ni na seznamu,...
V pričakovanju odgovora, Vas lepo pozdravljam.
Uporabniška raven 2
Živjo robertino. Programov Sport Klub v HD kvaliteti zaenkrat ne bomo imeli v programski shemi. Nabor 4K programov pripravljamo in bodo dodani, vendar še nimamo točnega termina, kdaj bodo. Zagotovo obvestimo 😉Za program DUSK smo že prejeli obvestilo, da ni signala, na odpravo težav bo potrebno še počakati. Če imaš kakšno idejo, kateri program bi še lahko vključili v programsko shemo, nam sporoči in preverimo, kakšne so možnosti.
Zelo rad bi videl da bi k programskim shemam dodali naslednje programe:

-National Geographic Wild HD
-FOX Crime HD
-FOX Movies HD
-Playboy TV (hardcore in ne softcore)
-Hrvaški program NOVA TV (ki ste ga letos ukinili)

Niste pa odgovorili na zgoraj omenjeno zakaj imate v programski shemi italijanske erotične programe s tako slabo kvaliteto slike (SCT, Sext6senso in Prive)? Na tržišču je veliko več ponudnikov programov z boljšo kvaliteto slike.

Lp

Odgovor