Moj A1
Rešeno

Problem pri funkciji časovnega zamika

Imam problem pri uporabi funkcije zamika. Večkrat se mi zgodi, da ko gledam oddajo v časovnem zamiku se le ta ne predvaja gladko ampak ima sekundo ali dve dolge intervale prenehanja delovanja zvoka in tudi slike. In tako plačujem za funkcijo, ki pogostokrat ne deluje. 

Problem sem želel predstaviti tehnikom po telefonu ampak jih je nemogoče dobiti na telefon. Danes sem naprimer v vrsti na telefonu čakal - pozor - 45 minut. 

icon

Najboljši odgovor od A1_Urska 19 marec 2020, 09:16

@MihaStupar Opravičilo za čakanje. Si včeraj vendarle uspel s tehniki priti v stik? Če nisi, sporoči podatke v zasebnem sporočilu. Preverimo.

Ogled izvirnika

Odgovori 3

Uporabniška raven 2
Značka +3

@MihaStupar Opravičilo za čakanje. Si včeraj vendarle uspel s tehniki priti v stik? Če nisi, sporoči podatke v zasebnem sporočilu. Preverimo.

Časovni zamik v zadnjem mesecu pogosto nagaja. Večkrat se mi je zgodilo, da ni deloval na programu SLO1. Resetiranje ni pomagalo. Pogosto tudi prekinja sliko.

Ravnokar spet napaka:

Vse to na optiki! Tudi internetna povezava se je upočasnila ...

Uporabniška raven 2
Značka +3

@jdonne Je še prisotna težava? Tehniki lahko primer bolj podrobno preverijo, če jim na naslov tehnicna.podpora@A1.si naročniške podatke in opis težave. 

Odgovor