Moj A1
Zelo zanimiv

Kako ustvariš seznam priljubljenih programov?

• 19 september 2019
  • Odgovori 8
  • Ogledi 2499

Televizijske programe si lahko razvrstiš po želji, tako da ustvariš seznam priljubljenih programov. Seznam priljubljenih programov ustvariš s pomočjo naslednjih korakov:

1. TV RAČUN IN NASTAVITVE
Na daljincu pritisneš tipko "MENU" in se s smernimi puščicami pomakneš pod okence "TV RAČUN IN NASTAVITVE". V meniju "TV RAČUN IN NASTAVITVE" s pomočjo smernih puščic izbereš okence "UPORABNIŠKE NASTAVITVE" ter izbiro potrdiš s pritiskom na tipko OK.

a70762df-5bae-4aae-b033-ac69184206cc.png

2. NOV SEZNAM PRILJUBLJENIH PROGRAMOV
Znotraj menija "UPORABNIŠKE NASTAVITVE" izbereš opcijo "MOJI SEZNAMI" in s pomočjo smernih tipk označiš opcijo "NOV SEZNAM PRILJUBLJENIH KANALOV" ter izbiro potrdiš s tipko "OK".

614edfc9-2b89-461e-adf4-92460759838c.png

77c1e6ab-9279-44b3-b1c0-9136e389dcd0.png

3. USTVARJANJE SEZNAMA PRILJUBLJENIH PROGRAMOV
Po želji določiš ime seznama priljubljenih kanalov s tipkami 1-9 in pritisneš "OK". Kanale iz levega stolpca v poljubnem vrstnem redu s pomočjo smernih puščic dodajaš v desni stolpec. Nov senzam priljubljenih kanalov se shrani samodejno. Za izhod iz nastavitev urejanja seznama priljubljenih kanalov pritisneš tipko "EXIT".

51f0762b-d11f-4c75-b006-7de02469ef05.png

0880c2d4-5261-4d8f-b331-a95a4b24aca6.png

4. SPREMEMBA SEZNAMA AKTIVNIH PROGRAMOV
Na izbranem kanalu pritisneš tipko "INFO" ter se s pomočjo smernih puščic pomakneš na vrstico "SPREMEMBA SEZNAMA AKTIVNIH PROGRAMOV", nato pritiskaš smerno puščico "DESNO" dokler ne najdeš imena tvojega novo ustvarjenega seznama kanalov. Izbiro potrdiš s tipko "OK", nato zapreš nastavitve s tipko "EXIT".

a15c2a58-17ed-4ab0-90ac-0023cf45f0b4.png
Sedaj bi se na televizorju moral predvajati tvoj novo ustvarjen "SEZNAM PRILJUBLJENIH PROGRAMOV".

A1_Dolores 3 meseci nazaj

@piap Živjo. Mi lahko v zasebna sporočila pošlješ podatke, da lahko tehniki preverijo? Najverjetneje je potrebna osvežitev pravic.

Ogled izvirnika

Odgovori 8

To nastavljanje je ok. KAr pa ni ok pri tem je edino to, da so v mojem seznamu na levi tudi kanali, ki jih nimam naročenih in ti niso nič posebej označeni. Potem si ustvarim shemo in v njem najdem kup programov, ki jih ne morem gledat. In ko pridem na tak kanal ki ni naročen, niti ne vem, na kateri cifri je ta kanal, ker tudi to ni vidno. V glavnem to bi bilo nujno dodelati.

Uporabniška raven 3

Vse super dokler gledaš samo TV programe. Takoj ko zapustiš TV in greš npr. na radio pozabi tvoje nastavitve, in te vrže nazaj na “Vse programe” :rage:

Živjo! 

To so navodila za stari box, kaj pa za novega, xplore tv? 

Nikjer ne najdem možnosti za nastavitev priljubljenih programov. 

Lp

Uporabniška raven 2
Značka +3

@rookie navodila so na voljo v tem članku https://bit.ly/2VIiNnd.

Jaz tudi ne najdem funkcije na xplore Tv,pa nevem a sem slep😤

Ola,

pri sestavljanju svojega seznama za exploretv pogrešam cel kup programov (cca 100)

Na kakšen način jih lahko dodam?

Lp, 

Uporabniška raven 2
Značka +3

@piap Živjo. Mi lahko v zasebna sporočila pošlješ podatke, da lahko tehniki preverijo? Najverjetneje je potrebna osvežitev pravic.

Odgovor