Moj A1
Rešeno

Kako usbosobiti USB na televiziji?

Moram rečti, da sem krepko razočaran nad zapletenostjo uporabniškega vmesnika pri A1.

Sam imam nekaj znanja na področju elektronike, pa še meni dela tole težave, kaj šele starejšim.

Kakorkoli, smo novi naročniki, danes pa smo hoteli prvič pogledati nekaj preko USB ključka. Seveda ni nikjer nobene opcije za podnapise oz. se ti niso prikazovali, zato smo USB ključ odstranili, da bi naložili nove.

Ker v navodilih ne piše čisto nič o teh osnovnih opcijah, smo USB ključ potegnili ven brez da bi ga prej "Varno" odstranili. Baje je potrebno iti pod "Tehnične nastavitve" in ga tam odstranit preden ga lahko ročno izvlečeš iz komunikatorja.

Sedaj nam USBja sploh ne zazna več. Pojavlja se nam sporočilo, ki nas opozarja na to, da smo ključek nepravilno odstranili in da moramo komunikator resetirat. Tudi to smo poskusili pa še vedno ne deluje.

Torej kaj je potrebno narediti, da bomo en del uboge serije lahko pogledali? Da bo USB ključek zaznalo. Je že kdo to razrešil?
icon

Najboljši odgovor od Gasper 18 junij 2019, 10:29

Zdravo Elementus. Poskusi eno izmed sledečega; ali izklopiš in ponovno vklopiš STB brez priključenega USB ključka, ali sformatiraš USB ključek in ponovno prekopiraš željeno vsebino nanj, ali pa poskusiš napravit še tovarniško ponastavitev televizijskega vmesnika.

Le-to najdeš pod "Tehnične nastavitve" - "Sistem".
Ogled izvirnika

Odgovori 2

Zdravo Elementus. Poskusi eno izmed sledečega; ali izklopiš in ponovno vklopiš STB brez priključenega USB ključka, ali sformatiraš USB ključek in ponovno prekopiraš željeno vsebino nanj, ali pa poskusiš napravit še tovarniško ponastavitev televizijskega vmesnika.

Uporabniška raven 2

A ste res to predlagal? A nas vi enostavno jebete v glavo? Dajte še vašo zastarelo napravo 1x posodobit... Formatiranje USB ključka zaradi tega, ker ga vaša katastrofalna naprava ne zazna več 😂

@Elementus popolnoma je treba izključiti ta drek od naprave (iz elektrike), da USB ponovno dela. Mi vedno pozabimo USB odstraniti na beden "varen" način...

Odgovor