Rešeno

HBO on demand

Na HBO on demand sem opazil da je zvok pri družinskih filmih kontkretno pri risankah v češčini, oz. nekaj podobnega. To je pri risankah Spuži na suhem, Ježek sonik, Pokemon, Bolt, ….. in drugih. Če grem na aplikacijo HBO pa je zvok  pri navedenih risankah v slovenščini.  Na TV vmesniku imam jezik pravilno nastavljen, to pa je na vseh  3 TV vmesnikih ki jih imamo v hiši in sicer to opažam že kar nekaj časa. Mislil sem, da je težava trenutna in se bo uredilo, vendar tu traja že več mesecev. 

icon

Najboljši odgovor od A1_Tinka 13 April 2021, 10:05

Ogled izvirnika

Odgovori 2

Živijo

Mesec in pol sem uporabnik A1 Net + TVM. Vključen imam tudi programski sklop HBO Premium.

Imam eno vprašanje glede HBO on demand oziroma HBO videoteke.

Pri ogledu filma iz HBO videoteke sem že večkrat opazil, da je kvaliteta filma zelo slaba. Filmi do SD kvalitete in včasih še to slabe. Tudi ko sem klical tehnično pomoč so mi potrdili moje ugotovitve. Odgovor je bil, da je pač tako in da so filmi na HBO videoteki v SD kvaliteti.

Zato sprašujem odgovorne na A1, glede na to, da smo v 21 stoletju, imamo optiko, kdaj se lahko pričakuje, da bodo filmi iz HBO videoteke vsaj HD kvalitete in ne SD kot je to sedaj.

S tako kvaliteto filmov - SD bi bil mogoče zadovoljen na začetku IPTV dobe ne pa v današnjem času.

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo sokol, potrebna bo preveritev z našo tehnično podporo, če so nastavitve pravilne. Predlagam izbiro klepeta prek Aide na desni strani - izberi Tehnična podpora in Pogovor s svetovalcem, za preveritev bomo potrebovali podatke o naročniku.

Odgovor