Rešeno

Časovni zamik

Pozdravljeni.
Zanima me če bi bilo mogoče urediti, da ko pride do konca predvajane oddaje, da kar samodejno nadaljuje v naslednjo oddajo brez potrditve?

Lp
icon

Najboljši odgovor od leafe 30 December 2019, 07:15

Ogled izvirnika

Odgovori 13

Uporabniška raven 3
Verjetno se v trenutni programski opremi, ki jo uporabljajo ne da urediti...
Uporabniška raven 4
Značka +3
Živjo @scolaro! 🙂 Te možnosti trenutno ne podpiramo, če se bo kaj spremenilo, pa javim.

Lep pozdrav,
Manca
Uporabniška raven 1
Na tv programih CineStar TV Premiere odslej na voljo časovni preskok.
Uporabniška raven 4
Značka +3
Hvala, @wolf, res je. 🙂 Dodajam še, da je Časovni zamik zdaj na voljo na naslednjih TV pogramih: Cinestar TV Premiere 1, Cinestar TV Premiere 2, Cinestar TV Premiere HD in Cinestar TV Premiere HD.

Zanima ne, zakaj na programih Fox ni možen časovni zamik?

Uporabniška raven 3

Meni deluje na vseh FOX programih tudi na HD verzijah časovni zamik.

Ali sploh imaš naročen časovni zamik ?

Uporabniška raven 3

Ali bi lahko  na vseh programih kjer je možen časovni zamik-ogled vsebin za nazaj,izrezali ven oglase-reklame ?

Saj časovni zamik ni brezplačen in bi bilo super če ne bi bilo vmes reklam med filmi,serijami,oddajami,če si kaj ogledamo za nazaj-brez motečega preskakovanja reklam..

Pa še precej prostora bi prehranili na diskih ker ne bi zraven snemali še reklam.

https://www.a1.si/televizija/napredne-tv-resitve/casovni-zamik

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo @Peter,  da bi izrezali oglase trenutno ni dovoljeno, že opcija, da se lahko prevrtijo oglasi so velike borbe. :innocent:

Nikjer ne najdem opcije kje lahko izključim “časovni zamik” ker tega ne potrebujem

lp

Uporabniška raven 3

Kolikor jaz vem gre to samo preko TV BOXa v meniju nakupi,ali z klicem na tehnično podporo.

Uporabniška raven 3

@mstarci2 možnost imaš tudi znotraj moj.a1.si portala

Vem, ampak ravno to sprašujem, kje je to skrito  v portalu moj .a1 (klic na številko da, ampak zakaj čakat pri telefonu na usmiljenje, če bi z enim klikom to uredil) 

lp

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo mstarci2. Tema o časovnem zamiku že obstaja, zato smo tvoje vprašanje prestavili v ustrezno temo. Je pa postopek tak kot je napisal Peter. Lahko se nam oglasiš tudi v zasebna sporočila s podatki (davčno številko naročnika) in uredimo izklop.

Odgovor