Moj A1

A1 Xplore TV – Začetna stran

Uporabniška raven 2
Značka +3

Ob vklopu digitalnega sprejemnika, ste usmerjeni na začetno stran Domov. Tukaj najdete:

• priporočene vsebine glede na vaše navade gledanja TV,
  • video vsebine na zahtevo in
  • TV vsebine, ki jih še niste pogledali do konca in lahko z ogledom nadaljujete kadarkoli na katerikoli napravi.

TV v živo v celozaslonski sliki

Na začetni strani lahko na daljincu A1 pritisnete tipko OK in gledate TV na celozaslonski sliki, brez pogleda na celoten meni.

Nadaljuj z ogledom

Z daljincem A1 s smernimi tipkami izberite želeno TV vsebino in nadaljujte z ogledom tam, kjer ste končali.

Priporočene vsebine

A1 Xplore TV priporoča TV vsebine glede na že pretekle ogledane vsebine. Ko ste na Domači strani, pritisnite smerno tipko Dol in vstopite v priporočeno vsebino za vas, ki je dostopna na TV programih in v videoteki. Različne priporočilne skupine izbirate s pomikom med različnimi vrsticami, ki so opremljene z naslovi o tem kaj prikazujejo: trenutno v živo, nadaljuj z ogledom, moj izbor, najbolj gledano, slovenski filmi, čisto sveže.

Video na zahtevo

V tej rubriki lahko prek različnih vrstic dostopate do vsebin ponudnikov video vsebin na zahtevo. Znotraj posameznega ponudnika nudimo priporočilni sistem, ki vam omogoča lažje iskanje po vsebinah primernih za vas.

Za več TV storitev in različnih aplikacij se pomaknite z daljincem z desno smerno tipko na A1.

Odgovori

Še ni odgovorov

Odgovor