Moj A1
Rešeno

A1 Xplore TV vmesnik - počasno delovanje

Danes sem se priklopil na A1 in dobil novi Xplore TV Vmesnik. In že po parih minutah uporabe sem bil razočaran. Sam vmesnik ni tako napačno zasnovan in se bom nekako navadil. Ampak hitrost delovanja je pa porazna. Že samo preklapljanje med programi je obupno počasno, da ne rečem neodzivnost daljinca in počasno preklanjanje med aplikacijami, časnovni zamik itd… (T2 je glede hitrosti delovanja in enostavnosti vmesnika svetlobna leta pred A1, tudi z 4 leta starim vmesnikom je dolval dosti hitreje kot sedaj Xplore TV) Me pa zanima,če sem jaz slučajno dobil kak zastarel počasen vmesnik in imate kaj hitrejšega, ali se bom moral žal sprijaznit z hitrostjo iz pred 10h let? 

icon

Najboljši odgovor od A1_Dolores 4 julij 2020, 11:40

@sasoz, da lahko konkretni primer preverimo, prosim za naročniške podatke v zasebna sporočila.

Ogled izvirnika

Odgovori 3

Uporabniška raven 2
Značka +3

@sasoz, da lahko konkretni primer preverimo, prosim za naročniške podatke v zasebna sporočila.

Kako se je tole končalo? So kaj zrihtali ali je vmesnik res tolk zanič? :)

Se je zadeva s časom kaj zrihtala prek posodobitev?

Kot je napisal sasoz, tast ima eon telemach ze 2 leti in je 10x hitrejsi od tega :(

Imam pa čisto nov a1 paket in vmesnik, par mesecev nazaj dobil.

Groza kaksna razlika med hitrostjo delovanja. Že samo preklapljanje med programi je obupno počasno, neodzivnost daljinca in počasno preklanjanje med aplikacijami, časnovni zamik…

Glede na to, da nimam vezave bom verjetno zamenjal ponudnika ker je to obupno glede na konkurenco.

Odgovor