Moj A1
Rešeno

A1 Xplore tv- usb vhod

dobili smo nov komunikator, na strem si lahko gledal stvari iz usb ključka ali trdega diska. Pri novem je usb vhod, na daljincu in v meniju ne najdem možnosti da si ogledam stvari iz vključenega medija. 

Ali ta možnost sploh obstaja?

icon

Najboljši odgovor od A1_Urska 7 junij 2020, 19:48

@azzora Trenutno novi TV vmesnik te podpore nima.

Ogled izvirnika

Odgovori 7

Uporabniška raven 2
Značka +3

@azzora Trenutno novi TV vmesnik te podpore nima.

Pozdravljeni,

nekaj dni nazaj sem dobil nov komunikator in sem tudi takoj opazil, da USB vhod ne dela in prav tako ni možno dostopati do naprav v omrežju in razmišljam, da bi raje obdržal star komunikator.

Bo kaj od tega omogočeno na novem komunikatorju v bližnji prihodnosti?

Tudi jaz sem razočaran, da USB vhod na vmesniku ne podpira zunanjih medijev, velik -. 

Uporabniška raven 2
Značka +3

@Gasper_84 Preverili smo pa zaenkrat kaže, da bo edina funkcija USB vhoda možnost napajanja.

Uporabniška raven 3

@Gasper_84 Preverili smo pa je zaenkrat kaže, da bo edina funkcija USB vhoda možnost napajanja.

Napajanja česa :scream:

Pa kaj se pri A1 delate norca iz svojih uporabnikov :thinking:

V novi embalaži, po novi ceni, ste nam prodali polizdelek :rage:

@A1_Urska hvala za odgovor. Tudi sam sem malo presenečen nad podanim zaključkom sploh glede na to, da je to na starem komunikatorju delovalo in ne vidim ravno smisla v napajanju preko komunikatorja.

Me pa zanima še kaj pa potem vsaj možnost povezave komunikatorja v omrežje (DLNA)? Tudi to je stari komunikator namreč omogočal in je delovalo kar solidno.

A1 nam je res prodal polizdelek!

Daljinec golta baterije, ta isti potrebuje dvojno pritiskanje da kaj naredi!

Da se ne spuščam v ogled tvja, vsi, prav vsi programi občasno zamrznejo nakar je potreben izklop vmesnika…

Gledanje za nazaj, ha, vsako predvajanje vsaj 2x prekine, zamrzne!

Podnapisi, ja, če se jim zahoče, delajo, drugače znanstvena fantastika!

Vsak, ki ima časa 5 minut, v tej državi, nateguje kupca...

Skratka, sramota za A1!

Odgovor