Moj A1

A1 Xplore TV – Pregled najpomembnejših vsebin in funkcij menija

Uporabniška raven 2
Značka +3

Na hitro vam bomo predstavili najpomembnejše vsebine in funkcije menija A1 Xplore TV.

Mrežni spored: Omogoča vam hiter pregled trenutnega, preteklega in prihodnjega TV sporeda. :point_down_tone1:

S tipko za TV spored na A1 daljincu, pridete do mrežnega TV sporeda. S smernimi tipkami se lahko pomikate levo do televizijskih vsebin za kar 7 dni nazaj.

S smernima tipkama v mrežnem sporedu, se premikate za en dan naprej in nazaj.

Vas zanima več informacij o oddaji, preden si jo ogledate? S tipko OK na strani s podrobnostmi oddaje, pridete do opisa in preverite kaj oddaja ponuja.

Ko TV program gledate v živo in pritisnete tipko OK ali tipko gor se vam prikaže TV spored.

Videoteka: Ponuja več kot 10.000 serij in filmov. :popcorn:

Do več kot 10.000 filmov in serij na A1 Xplore TV lahko dostopate preko tipke Videoteka :clapper: na A1 daljincu.

Uporabnik mora nakup vsebine potrditi z vnosom kode PIN, ki jo je določil na samem začetku uporabe A1 Xplore TV.

Kupljene vsebine so nato na voljo še 48 ur in so shranjene v meniju Moja vsebina.

Profili: Preklapljate lahko med profiloma Starš in Družina.

Iskanje: Hitro in enostavno poiščite želeno TV vsebino na TV sporedu ali v videoteki. Kako? :nerd::point_down_tone1:

Pritisnite tipko za Iskanje ali se na začetni strani A1 Xplore TV pomaknite navzgor s smerno tipko na daljincu, da lahko začnete z iskanjem vsebin, ki vas zanimajo.

Iščete lahko priljubljene oddaje, serije, filme ali po vaših najljubših igralcih.

Iskanje prinaša rezultate iz programa v živo, za 7 dni programa nazaj ter za 7 dni naprej, videoteke ter iz vaših posnetih vsebin.

V živo: Omogoča ogled TV programa v živo.

Moja knjižnica: Tukaj najdete TV programe, ki ste ji kupili, priljubljene TV vsebine in posnete oddaje.

Seznami TV programov: Vnaprej smo pripravili pester izbor tematskih TV programov, lahko pa si ustvarite tudi svojega.

Vaše najljubše aplikacije: Aplikacije vas pripeljejo do TV vsebin različnih ponudnikov TV zabave na zahtevo.

Odgovori

Še ni odgovorov

Odgovor