Moj A1

A1 Xplore TV - Odkrijte najboljšo TV zabavo doslej

Uporabniška raven 3
Značka +3

Predstavljamo vam prenovljeno TV izkušnjo A1 Xplore TV, ki je na voljo v novih A1 fiksnih paketih s televizijo📺 :raised_hands:

A1 Xplore TV je popolna izkušnja gledanja na več napravah, kjer lahko uporabniki nadaljujete z ogledom na katerikoli napravi tam, kjer ste pred tem zaključili, saj so vse naprave med seboj povezane. :ok_hand:

Ponuja pregleden in enostaven vmesnik z uporabnim iskalnikom in pametnim sistemom priporočil, prilagojenim navadam posameznega TV uporabnika, možnost integriranja TV aplikacij različnih ponudnikov vsebin. In še mnogo mnogo več. :wink:

Vsa uporabniška navodila smo zbrali na spodnjih povezavah: :point_down:

:eight_pointed_black_star:Priklop televizije in digitalnega sprejemnika 

:eight_pointed_black_star:Prvi koraki - Nastavitev kode PIN, Nastavitev seznama priljubljenih TV programov, Starševski nadzor

:eight_pointed_black_star:Začetna stran - Nadaljuj z ogledom, Priporočene vsebine, Video vsebine na zahtevo

:eight_pointed_black_star:Pregled najpomembnejših vsebin in funkcij menija - Mrežni spored, Videoteka, Profili, Iskalnik, V živo, Moja knjižnica, Seznami TV programov, Vaše najljubše aplikacije

:eight_pointed_black_star:Časovne storitve in snemalnik 

:eight_pointed_black_star: A1 Xplore TV Go - mobilna televizija 

:eight_pointed_black_star:Dostop in upravljanje z aplikacijami različnih ponudnikov vsebin 

:eight_pointed_black_star:Nastavitve - Jezik, Zvok in slika, Profili za družine

:eight_pointed_black_star:Daljinec A1

Odgovori 31

Uporabniška raven 3

Žalostno, da ste tako požrešni, da v teh časih zahtevate da gredo vsi uporabniki na slabše dražje pakete, da dobijo nov vmesnik. 

Uporabniška raven 2

Žalostno, da ste tako požrešni, da v teh časih zahtevate da gredo vsi uporabniki na slabše dražje pakete, da dobijo nov vmesnik. 

Mene zanima kaj rabim da bi na tv_ju imela xplore. Kolk sem razumela rabim chromecast in potem lahko gledam na smart tv, ali kako?

In potem je plačljivo po treh mesecih?

To ni tako kot eon, ali neo da imaš aplikacijo na tv in gledaš brezplačno če imaš tak paket? Imam paket kombo l in vezavo do 21. leta.

Hvala za odgovor

Uporabniška raven 3

Mene zanima kaj rabim da bi na tv_ju imela xplore. Kolk sem razumela rabim chromecast in potem lahko gledam na smart tv, ali kako?

In potem je plačljivo po treh mesecih?

To ni tako kot eon, ali neo da imaš aplikacijo na tv in gledaš brezplačno če imaš tak paket? Imam paket kombo l in vezavo do 21. leta.

Hvala za odgovor

Rabiš nov box in daljinca. Rabiš pa tudi nov paket A1 Net + TV. Sicer pa imata tudi neo in eon box.

Prehod na nov paket in nova oprema pa sta brezplačna.

Uporabniška raven 2

A tako, ne vem če bi menjala paket, poteče mi naslednje leto, ne vem a se mi splača, mal dražjje pride, a jaz sem mislila da pač lahko gledam ta explorena tv, brez menjave paketa. Pa piše tri mesece brezplačno, se ne izplača

Uporabniška raven 3

A tako, ne vem če bi menjala paket, poteče mi naslednje leto, ne vem a se mi splača, mal dražjje pride, a jaz sem mislila da pač lahko gledam ta explorena tv, brez menjave paketa. Pa piše tri mesece brezplačno, se ne izplača

Če imaš optiko se ti splača drugače ne. Koliko pa sem slišal nov vmesnik ni tako dober oz. slabši od trenutnega tako da se ne splača hiteti. 

Uporabniška raven 3

Lahko ga gledaš na računalniku, tablici, telefonu.

Če imaš optiko se ti splača drugače ne. Koliko pa sem slišal nov vmesnik ni tako dober oz. slabši od trenutnega tako da se ne splača hiteti. 

Upajmo, da bodo kmalu porihtali tiste zadeve ki jim za enkrat ne špilajo, pol bo pa vsekakor boljši od starega.

Uporabniška raven 2

Torej ker imam optiko sem pred dva dni klicala in spremenila paket. Že sem dobila nove boxe in je vse ok. Zadovoljna sem z paketom, zelo pregleden in praktičen vmesnik. Ampak, v dokumentih sem dobila za nov paket novo geslo za moj A1. Zdaj ne vem, kaj bom z mojim straim računom, ker se z njim prijavljam tud na forum, star račun normalno dela. 

Novi račun z novim geslom, pa ne dela?

Kaj zdaj

Lp 

Uporabniška raven 3

Torej ker imam optiko sem pred dva dni klicala in spremenila paket. Že sem dobila nove boxe in je vse ok. Zadovoljna sem z paketom, zelo pregleden in praktičen vmesnik. Ampak, v dokumentih sem dobila za nov paket novo geslo za moj A1. Zdaj ne vem, kaj bom z mojim straim računom, ker se z njim prijavljam tud na forum, star račun normalno dela. 

Novi račun z novim geslom, pa ne dela?

Kaj zdaj

Lp 

Zdravo, tudi jaz se prijavim z istimi podatki kot sem se prej, ko sem imel kombo l. Tu gre samo za spremembo paketa in nič drugega, zato nov uporabniški račun ni potreben. Zakaj si dobila nove podatke za Moj A1 ne vem, ampak če se lahko prijaviš z obstoječimi podatki in ti piše, da imaš paket a1 net +tv, je to to.

Uporabniška raven 2

Ne, ne piše mi, tam je še vedno stari paket

Uporabniška raven 3

Lahko da ti še niso spremenili paketa. Si naredila speedtest in preverila hitrost? Če imaš optiko, kot si napisala zgoraj, bi se moralo po rezultatu, če so spremenili paket ali ne.

Meni so to delali zvečer ob 8 uri, bili smo cca. pol ure brez interneta.

Uporabniška raven 2

Ja, so spremenili in sem v sred noči dobila sms da imam nov paket z današnjim dnem, edino morda še ni na spletu spremenjen. Hitrost nisem nič merila, ampak tudi včeraj ni bilo nekaj časa interneta

Uporabniška raven 2

Hitrost 390/22, ping 2

Uporabniška raven 3

Glede Moj A1 ti bo moral pomagat nekdo od A1 moderatorjev tukaj.

Speedtest imaš 390 download in 22 upload?

Hmm zanimivo…

Če imaš paket A1 net L, je hitrost 300/40 oz. z nadgradnjo 500/100.

Uporabniška raven 2

Ja, A1 net L mam, ne vem tako mi je pokazal, na meritvi. Saj to ni skoz isto, al pa nekaj ne dela prav?

Uporabniška raven 2

Malo sem se poglobila in odkrila, da so nekateri programi na tv in jih ni na tvgo, potem se ne dajo prenesti na svoje priljubljene programe. Upam, da se bo dalo tudi na tv naredit svoje sezname, recimo epic drama ni in ga ne morem uvrstit v svoje programe, ker je res bolj, da si programe ki jih gledaš izbereš, da jih ni tolk ki jih nikol ne gledaš.

Uporabniška raven 1

Hmm zanimivo…

Na net L je hitrost 350/40. Verjetno se bo sčasoma znižala. Jaz imam kombo L, zdaj je hitrost okrog 98/20, na začetku pa je bila okrog 120/ 20. Jutri pa naj bi dobil novi modem.Sem zamenjal paket za net+ tv L. Zanima me hitrost. Sem pa na optiki.

Uporabniška raven 1

Hmm zanimivo…

Na net L je hitrost 350/40. Verjetno se bo sčasoma znižala. Jaz imam kombo L, zdaj je hitrost okrog 98/20, na začetku pa je bila okrog 120/ 20. Jutri pa naj bi dobil novi modem.Sem zamenjal paket za net+ tv L. Zanima me hitrost. Sem pa na optiki.

Ponoči so mi zamenjali paket. Nisem pa še dobil nove opreme. Na starem modemu Genexis hitrost 340/39, ping 9. Ping je enak kot  prej. Čakam nov modem.

Uporabniška raven 2
Značka +3

@JUSTDREAMER uporabniški račun za portal Moj A1 ostaja nespremenjen. Je prijava kasneje uspela?

Uporabniška raven 1

Hmm zanimivo…

Ponoči so mi zamenjali paket. Nisem pa še dobil nove opreme. Na starem modemu Genexis hitrost 340/39, ping 9. Ping je enak kot  prej. Čakam nov modem.

Poslali so mi samo NEDELUJOČ komunikator. Novega modema nisem dobil, kljub temu, da so mi rekli na A1, da bo tudi modem nov.

Uporabniška raven 2

@JUSTDREAMER uporabniški račun za portal Moj A1 ostaja nespremenjen. Je prijava kasneje uspela?

Ja, kasneje sem šla na svoj račun in je spremenjen na novi paket :)

Uporabniška raven 3

Hmm zanimivo…

Poslali so mi samo NEDELUJOČ komunikator. Novega modema nisem dobil, kljub temu, da so mi rekli na A1, da bo tudi modem nov.

Če imaš GPON optiko, bo Ping enak kot do zdaj (pri GPON - po domače povedano smo vsi povezani na isti kabel 😃 ). Jaz sem si nadgradil hitrost na 500/100, ampak download ne dobim 500, ampak je povprečje 430. (seveda zame čisto zadovoljivo) - meni se gre predvsem bolj zaradi uploada.

Tisti, ki pa imajo P2P optiko, pa so precej na boljšem (ampak take Telekom oz. GVO mislim da ne polaga več - vsaj po vaseh ne).

Pri nas imamo naročene 3 televizije in na Genexisu je z novim komunikatorjem delala samo ena. Na novem modemu pa delajo zdaj vse. 

Uporabniška raven 2
Značka +3

@1janez, v primeru nedelovanja mi naročniške podatke pošlji v zasebna sporočila.

Uporabniška raven 2

Torej, spet imam eno težavo. Odkar imamo net tv paket, mi je wifi povezava slaba. Sem šla merit hitrost na mobilni napravi in je 1,57/4,58 kako to?

Uporabniška raven 2
Značka +3

@JUSTDREAMER da lahko natančno preverimo, prosim za naročniške podatke. Klikni me v zasebnih sporočilih. :blush:

Pretirana samohvala “Odkrijte najboljšo TV zabavo doslej”. V čem neki pa je najboljša? Imam stalne težave pri spletni aplikacije, kjer se pojavlja 5 sekundni zamik med zvokom in sliko.

Že pri Mobia TV je bila moja največja pripomba, glede na ostale mobilne TV, da nikjer ni podatka, kje na časovni liniji se nahajaš. Tudi pri tej “najboljši TV zabavi” jim je prikaz časa na časovni liniji neznanka, ki je verjetno niso sposobni rešiti (še dobro da so znali navesti čas pričetka in zaključka oddaje).

Odgovor