Moj A1
Rešeno

a1 NET+TV

Uporabniška raven 2

Pozdravljeni!

Zanima me če se mi prekine vezava, če grem na ta paket. Kako je s tem, ker mi vezava poteče februarja naslednje leto. 

icon

Najboljši odgovor od GozdniJouza 31 maj 2020, 19:40

Ja, ampak je ena podrobnost: namreč sem šla na moj A1 in sem kliknila za nov paket aktiviraj, na kar so me obvestili, da bi bilo treba vrniti 93 € ugodnosti, kar mi seveda na misel ne hodi, in bomo lepo počakali na potek vezave :)

Prek spleta se brezplačnega prestopa ne da urediti. Obvezno moraš kontaktirati podporo, da uredijo. 

Ogled izvirnika

Odgovori 3

LP TOČNO TAK VEZAVA SE PREKINE KER NA NOVIH A1 NET+TV PAKETIH NI VEZAVE SO PA CENE NA NOVIH PAKETIH ZATO ENOTNE IN TUDI NIŽJE KOT SO REDNE NA TA STARIH KOMBO PAKETIH CE POVZAMEMA SREDJE PAKETE KOMBO M JE 46.99 NOVI A1NET+TV JE 34,99 TOREJ KAJ SE SPLAČA JE PA RES DA JE NOVI PAKET 5 EVROV VEC KR NI VEZAVE

Uporabniška raven 2

Ja, ampak je ena podrobnost: namreč sem šla na moj A1 in sem kliknila za nov paket aktiviraj, na kar so me obvestili, da bi bilo treba vrniti 93 € ugodnosti, kar mi seveda na misel ne hodi, in bomo lepo počakali na potek vezave :)

Uporabniška raven 3

Prek spleta se brezplačnega prestopa ne da urediti. Obvezno moraš kontaktirati podporo, da uredijo. 

Odgovor