Rešeno

A1 aplikacija za smart tv

Pozdravljeni

Zanima me ali pri A1 tudi kaj razmišljate o aplikaciji za smart TV, ki bi nadomestila fizični set-up box  kot imajo to pri T-2 kjer je aplikacija narejena za Android in Tizen OS (Samsung)

Hvala za odgovor

icon

Najboljši odgovor od A1_Ana 25 January 2020, 12:30

Živjo. Aplikacija je v razvoju, točnega datuma kdaj bo na voljo, pa zaenkrat še ne moremo napovedati (bolj proti koncu leta).

Ogled izvirnika

Odgovori 27

Živjo, @bernikmi.

Ne samo da razmišljamo, ampak aktivno razvijamo vse sodobne platforme za spremljanje vsebin, vsega pa zaenkrat še ne smemo izdati.

Spremljaj nas še naprej. :slight_smile:

Pozdravljeni,

Hvala za odgovor. 

Živjo, @bernikmi.

Ne samo da razmišljamo, ampak aktivno razvijamo vse sodobne platforme za spremljanje vsebin, vsega pa zaenkrat še ne smemo izdati.

Spremljaj nas še naprej. :slight_smile:

HM A MOGOČE VESTE ONO BOMO VIDELI JE REKU TA SLEPI IN UMRL.!!!

Pozdravljeni,

Je že kaj znano glede aplikacije za pametne televizorje ki bo nadomestila Set-up-box (kot ima to Telemach - EON ali T-2 TV ?)

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo. Aplikacija je v razvoju, točnega datuma kdaj bo na voljo, pa zaenkrat še ne moremo napovedati (bolj proti koncu leta).

Uporabniška raven 1

Bolj proti koncu leta. Katerega? Bo to še v tem stoletju???

Hvala. Upam da bo čimprej, glede na to da konkurenca to ponuja že dalj časa.

Uporabniška raven 3

Prvotno je bilo rečeno, da bo to v prvem polletju tega leta.

Zdaj naj bi bilo do konca tega leta.

Res se delate norca iz nas.

Ampak saj bo vezava potekla, pa bomo šli drugam, k bolj resnemu operaterju. Mi je pa žal, da sem nasedel reklamam in sploh šel k A1 :cry:

Novo TV rešitev pripravljamo in bo predvidoma na voljo v prvi polovici tega leta. Uporabnike bomo tudi obvestili, ko bo novost na voljo. Spremljajte nas še naprej.

Uporabniška raven 1

Prvotno je bilo rečeno, da bo to v prvem polletju tega leta.

Zdaj naj bi bilo do konca tega leta.

Res se delate norca iz nas.

Ampak saj bo vezava potekla, pa bomo šli drugam, k bolj resnemu operaterju. Mi je pa žal, da sem nasedel reklamam in sploh šel k A1 :cry:

Novo TV rešitev pripravljamo in bo predvidoma na voljo v prvi polovici tega leta. Uporabnike bomo tudi obvestili, ko bo novost na voljo. Spremljajte nas še naprej.

Popolna zmeda v odgovorih. Nič ne morete napovedati. Saj ni treba do minute natančno.

Me pa zanima ali bo do konca tega stoletja. Verjetno ne.

Živjo. Konec leta se bliža. Je že kaj novega glede aplikacije za smart tv?

Res nevem zakaj rabijo tako dolgo če podjetje od katerega uporabljajo vmesnik ponuja aplikacijo za smart tv: https://zappware.com/

Uporabniška raven 1

Res nevem zakaj rabijo tako dolgo če podjetje od katerega uporabljajo vmesnik ponuja aplikacijo za smart tv: https://zappware.com/

Nerealno, možno konec leta 202X

A1 res ne vem ali je tako težko spraviti skupaj aplikacijo za SmartTV, ki jo že nekaj časa ponujajo ostali ponudniki ???

@A1_Blaz “Ne samo da razmišljamo, ampak aktivno razvijamo vse sodobne platforme za spremljanje vsebin, vsega pa zaenkrat še ne smemo izdati”

Tole je bilo objavljeno 11 mesecev nazaj. Ne rabite ‘aktivno razvijati’ temveč samo ‘skopirati’ nekaj kar drugi že imajo in to ponuditi nam naročnikom … ker glede na vaš odnos si kot kaže želite da gremo drugam ?

Uporabniška raven 4
Značka +2

Fantje in dekleta, prvo naj raje poštimajo xplore tv box, da bo zadeva delovala tako kot more.

Saj grejo v pravo smer, stvari se premikajo naprej, napak na tv-ju je po naših opazovanjih bistveno manj kot pa ob lanciranju.

Ni samo “copy” in “paste”, kot nekateri pišete tukaj.

Potem se boste pa spet bunili, ko bodo izdali aplikacijo in kaj ne bo delalo. Naj se stvar naredi tako kot more in jo naj potem izdajo. Če smo čakali 1 leto bomo pa še teh par mesecev...zaradi tega je res brezveze menjat operaterja...

Zdravo?

Bo kej ali ne bo? Sam javite prosim.…

Lp

Zdravo?

Bo kej ali ne bo? Sam javite prosim.…

Lp

Mah sehurno bo:rofl:

Uporabniška raven 1

Medtem pri konkurenci:

T-2 TV kot samostojna OTT storitev je od danes, 18.12.2020 na voljo uporabnikom vseh operaterjev v Sloveniji. To pomeni, da ima uporabnik lahko npr. internetno povezavo Telekoma Slovenije, Telemacha, A1 Slovenija … in si kot samostojno TV rešitev naroči T-2 TV. Pripravili so tri pakete Midi, Maxi in Športni, vsi trije pa so prvih 30 dni na voljo brezplačno.

Da vam sam povem kaj sem našel glede Anroid TV app. 

To kaj uporablja naš A1 Xplore TV ni njihov samostojni izdelek, ampak kupljena stvar. Ta ponudnik ponuja tudi možnost aplikacije za Android TV, le A1 mora plačati za adaptacijo. 

Po mojih informacijah dejansko delajo na tem in bo na voljo kmalu (kaj to pomeni ne vem).

Saj bo kmalu marec - iztek pogodbe in bomo zamenjali operaterja, saj tu samo obljubljajo pa ni nič. Pa ni samo to, tudi na drugih področjih zaostajajo za vsemi. 

Res je neverjetno, da si tak operater kot je A1, dovoli tako šlamparijo. Ne vem, če se odgovorni zavedajo, da lahko to pomeni konkretni potop... Pravzaprav me je kar strah, ko bodo dali ven TV app, glede na to kaj je z Xplore TV platformo. Pozivam odgovorne, da si za 30 dni zrihtajo brezplačno preizkusno obdobje za T2 TV app in si ogledajo, kaj se to pravi sodobna IPTV. Res ne morem verjeti, da podjetje pripravi oh in sploh prenovo IPTV, ki dejansko deluje in izgleda slabše, kot je stara platforma. Svašta.

Uporabniška raven 1

Konec leta je mimo!

Torej, kdaj bo aplikacija za smart tv?

Z obljubami ste bolj švoh, z dejanji še bolj... 

in? Bo kej?

Kwa dugaja :rofl: ?

Je že kaj znanega, kdaj bo tista smart tv aplikacija za A1 tv na voljo? Zdaj je minilo nekje 1.5 leta odkar ste to napovedovali. Se bojim, da bodo prej izumili nove načine gledanja tv…

Uporabniška raven 3
Značka +3

@Jess Res se je precej zamaknilo. :confounded: V načrtu zaenkrat je, da bo na voljo letos. :fingers_crossed:

Sem dolgo čakal, da se to A1 leto konča, ker se mi ne da urejat zamenjave. Ampak njihovo leto traja najmanj za 3 navadna od kar to obljubljajo. Tako da good bye za dve leti, takrat bo mogoče tudi pri vas konec leta in boste to aplikacijo spravili skupaj ...

Odgovor