Moj A1
Rešeno

A1 aplikacija za smart tv

• 13 december 2019
  • Odgovori 9
  • Ogledi 782

Pozdravljeni

Zanima me ali pri A1 tudi kaj razmišljate o aplikaciji za smart TV, ki bi nadomestila fizični set-up box  kot imajo to pri T-2 kjer je aplikacija narejena za Android in Tizen OS (Samsung)

Hvala za odgovor

icon

Najboljši odgovor od A1_Ana 25 januar 2020, 12:30

Živjo. Aplikacija je v razvoju, točnega datuma kdaj bo na voljo, pa zaenkrat še ne moremo napovedati (bolj proti koncu leta).

Ogled izvirnika

Odgovori 9

Živjo, @bernikmi.

Ne samo da razmišljamo, ampak aktivno razvijamo vse sodobne platforme za spremljanje vsebin, vsega pa zaenkrat še ne smemo izdati.

Spremljaj nas še naprej. :slight_smile:

Pozdravljeni,

Hvala za odgovor. 

Živjo, @bernikmi.

Ne samo da razmišljamo, ampak aktivno razvijamo vse sodobne platforme za spremljanje vsebin, vsega pa zaenkrat še ne smemo izdati.

Spremljaj nas še naprej. :slight_smile:

HM A MOGOČE VESTE ONO BOMO VIDELI JE REKU TA SLEPI IN UMRL.!!!

Pozdravljeni,

Je že kaj znano glede aplikacije za pametne televizorje ki bo nadomestila Set-up-box (kot ima to Telemach - EON ali T-2 TV ?)

Uporabniška raven 2
Značka +3

Živjo. Aplikacija je v razvoju, točnega datuma kdaj bo na voljo, pa zaenkrat še ne moremo napovedati (bolj proti koncu leta).

Bolj proti koncu leta. Katerega? Bo to še v tem stoletju???

Hvala. Upam da bo čimprej, glede na to da konkurenca to ponuja že dalj časa.

Uporabniška raven 1

Prvotno je bilo rečeno, da bo to v prvem polletju tega leta.

Zdaj naj bi bilo do konca tega leta.

Res se delate norca iz nas.

Ampak saj bo vezava potekla, pa bomo šli drugam, k bolj resnemu operaterju. Mi je pa žal, da sem nasedel reklamam in sploh šel k A1 :cry:

Novo TV rešitev pripravljamo in bo predvidoma na voljo v prvi polovici tega leta. Uporabnike bomo tudi obvestili, ko bo novost na voljo. Spremljajte nas še naprej.

Prvotno je bilo rečeno, da bo to v prvem polletju tega leta.

Zdaj naj bi bilo do konca tega leta.

Res se delate norca iz nas.

Ampak saj bo vezava potekla, pa bomo šli drugam, k bolj resnemu operaterju. Mi je pa žal, da sem nasedel reklamam in sploh šel k A1 :cry:

Novo TV rešitev pripravljamo in bo predvidoma na voljo v prvi polovici tega leta. Uporabnike bomo tudi obvestili, ko bo novost na voljo. Spremljajte nas še naprej.

Popolna zmeda v odgovorih. Nič ne morete napovedati. Saj ni treba do minute natančno.

Me pa zanima ali bo do konca tega stoletja. Verjetno ne.

Odgovor