Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max

Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max
Uporabniška raven 3
Apple je 10.9.2019 na svojem dogodku napovedal, ter predstavil svoje novosti.

STORITVE
  • Apple Arcade - servis za igranje iger, na začetku bo na voljo preko 100 naslovov, ki jih bodo sprotno dodajali v mesečnih ciklih. Prvi mesec bo storitev na voljo brezplačno za testiranje, na to se bo v ZDA zaračunavala 4,99USD
  • Apple TV+ - servis za vse ljubitelje video vsebin, predvsem serij (HBO, Netflix, Amazon Prime Video...). Storitev bo leto dni brezplačna, za vse, ki bodo kupili nov Iphone, Ipad, ali Apple TV, drugače bo mesečna naročnina v ZDA znašala 4,99USD
IPAD
  • Apple Ipad 7th G. - glavni prednosti v primerjavi s prejšnjo generacijo sta izboljšan 10,2" retina zaslon, ter quick-connector priključek za priklop tipkovnice. Cena v ZDA bo 329USD.

WATCH
  • Apple Watch 5th G. - glavne prednosti so zaslon, ki bo vedno vključen, ter številne nove barvne kombinacije. Cena v ZDA bo 399USD oziroma 499 USD za LTE model.

IPHONE
  • Iphone 11 - osnovne značilnosti novinca so zaslon 6,1", dva objektiva na zadnji strani, izboljšana kamera s podporo za "slowmotion" na sprednji strani, A13 procesor. Cena v ZDA 699 USD
  • Iphone 11 Pro & Iphone 11 Pro Max - 5,8" ali 6,5" zaslon, trije objektivi na zadnji strani, izboljšana baterija za 4h oziroma 5h. Cena v ZDA 999/1099USD

Kakšno je vaše mnenje o predstavljenih novostih, vam je katera funkcionalnost še posebno všeč? Boste zamenjali svoj trenutni Iphone za novega?

Odgovori 34

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo. iPhone Pro Max 64GB je v spletni trgovini na voljo v vseh barvah: https://www.a1.si/telefoni/iphone-11-pro-max-64-gb .

@A1John, a ste že prejeli rezerviran telefon?

@MaloNaucakanTu  u ga ze imam cca 3 mesce v zepu.. sem sel na telekom kjer vidim da jim zadovoljna stranka vec pomeni kot vec kot 10 letna stranka simobila oz sedaj a1(ki samo vlece “ime” in zgodovino kar so drugi kovali in smo bili obojestransko zadovoljni)  katera mora cakati na telefon 7 MESECEV  + cenejse pridem skozi.S taksnim odnosom pac ne das vsakemu 1000€+

@MaloNaucakanTu  tukaj zgleda odgovarjajo..Lahko še ti kaj dodas ker rabijo “konkretno” nekaj da se odgovori,to pac ni dovolj kar sva napisala

https://forum.a1.si/android-14/prednarocilo-telefona-samsing-s20-ultra-367#post1273

A1 res ni sposoben dati v 1 mesecu konkretnega odgovora? kje so moderatorji administratorji?

@MaloNaucakanTu  Nisem še prejel… tudi ne upam da bo kmalu,vidis da so uporabniki usli drugam pa promovirajo sedaj NBA in sluzijo…Tudi ko jim kdaj kaksno kritiko spustis preko klepeta samo seen nabijejo,ker niso dorasli kritikam

Imajo zaloge PRO modelov v vseh barv pa vids da jim to nikamor ne gre ker folk dejansko kupuje 11 navadne telefone.Dejansko se sklicujejo na dobavitelnja,pa naj zamenjajo enega “dobavitelja” in naredijo alternativo.Ne vem kje je problem da gledas A1 avstrija(zaloga) gledas a1(bulgrarija) zaloga...gledas a1 slo zalost…

Lokacija itak jim nic ne koristi kje si narocil ce zadeve nimajo,tudi ko sem prebral sem rekel wtf kaka fora je s tem da te sprasujejo kje imas rezerviran,kot da bi bilo drugje zaloga samo v mb ne

Se mi zdi, da jim ni pomembno, kako dolgo nekatere njihove stranke čakajo. Promocija je bila, zvabili so (preveč) ljudi k sebi, a zdaj niso zmožno uresničit, kar so obljubljali v “normalnem” času. 

Kako daleč ste sploh z rezervacijami, A1? Ste že vsaj končali z vsemi iz oktobra?

@A1John, a ste že prejeli rezerviran telefon?

Od prve objave še tega sivega Pro Max-a ni na zalogi. Vsaj zadnjih nekaj dni nisem opazil, da bi bili. Iphone 11 64gb ste imeli nekaj dni na zalogi, ampak je tudi to takoj pošlo. In to pomeni kaj? Da ste zaključili z rezervacijami teh? Si ne znam drugače razlagati, zakaj bi potem imeli takšno zalogo. 11 Pro 64gb je tudi že zelo lep čas na zalogi v vseh barvah, torej se za tega ne zanima preveč ljudi. Ampak 11 Pro Max 64gb pa ni nič na zalogi. A nas je res toliko na čakanju za ta telefon? Samo po tem pa ne vem, zakaj se ne koncentrirate bolj na obnovo zalog tega, kot pa na zalogo 11 Pro 645gb, za katerega očitno ni takšnega povpraševanja. A vam A1 Avstrija ne more nič pomagati, glede na to da je to, prvotni sedež celotnega A1?

In kaj vam je koristila informacija o lokaciji moje rezervacije?

Kaj konkretnega ne pricakujem,to je itak postalo ze samo zavajanje od decembra.,ko sem zadnjic biv v poslovalnici mi je zaposleni trdil ja decembra 15ga dobimo oz dobis...Ko sedaj pogledam nazaj vidim da bom res do 15 decembra dobil sam katerega leta si tle ne znam napovedati.

Telekom ima zalogo kadar pogledas kako jim to uspe ne VEM.Tudi A1 bulgarija ima zaloge da o uvedbi E-sim ne govorim tudi oni to ze imajo mi pač še ne.Kako to uspeva A1 at da ima zalogo 11 pro max na spletni strani,samo A1.si nima oz kar premorejo je ta crna oz siva barva

V zadnje ko sem v poslovalnico klical je bilo receno da pride zadnji teden ter prvi teden februarja zaloga MAX-ov,sedaj je mislim da ze sredina “marca” po njihovih trditvah.Imam obcutek da vcasih dobim A1 na “vezo” vcasih pa nekega kolega ki niti v sanjah se mu ne svita kaj za vraga ga jaz sprasujem o nekih telefonih tukaj..Tudi sam delam v takem sihtu da imam veliko opravka s strankam,vem kako je.Samo da bi lagal stranki v “obraz” in ji vsak dan zalagal z drugacnimi informacijami,vrjamem da mene in se nekoga drugega vec v tej firmi nebi bilo...

Mene tudi zanima, kaj bo A1 komentiral.

To, da je @A1John rezerviral na začetku novembra pomeni, da še niste niti z oktobrskimi rezervacijami zaključili?  A ste resni? Še rezervacije iz 1. meseca prodaje se čakajo?

A vso to spraševanje, tarnanje in pritoževanje s strani vaših čakajočih strank pride kam dlje od tega foruma?  A pogleda kdo ta forum, ki ni med moderatorji, prodajalci ipd.? Kakšna oseba z višjega položaja, ki ima kakšno besedo pri tej zadevah?  

Mogoče pa je razlog v tem, da se ne držijo čakalne liste? Ampak se mi bolj zdi, da so te čakalne liste posebej narejena za vsak A1 center ali pa, v najboljšem primeru, za določeno regijo, in ne celotno Slovenijo.

Še zmeraj me zanima, kako je lahko to mogoče, da ima Telekom zalogo, A1 pa ne. 

Sploh ta teden, če se ne motim, je 11 Pro Max 64GB, bil še manj na zalogi, kot pa drugače, in še to samo v sivi. 

No, so vsaj dobili zalogo iPhone 11 64GB ... nekaj mi govori, da bo ŠE LETOS prišla zaloga 11 Pro Max-ov.

Mogoče če zdaj rezerviram iPhone 12 ga bom dobil še letos … mogoče, ker nikoli ne veš... 

no a1 ?

Tudi sam cakam od zacetka novembra,(11 pro max) pa  edino kar dobim kot informacijo je to,da pošlusam ja naslednji teden bo zacetek meseca.itd..Sem ze od prvega dne pri “vam” pa odkar ste postali a1 ni vec nekega respekta to strank vsaj odkar kupujem oz imam rezerviran telefon cca 3 mesece se poslusa taksno ali drugacno obljubo.Zastopim da je “guzva” na telefonih ko so po 28€ na mesec(iphone11) vrjetno nekega velikega navala na PRO verzije ni in še kar se caka po 2-3 mesece.Rezervacije za 12 iphone pridejo kmalu?

Hvala za odgovor.

Rezerviral sem v Mariboru v E.Leclercu.

Uporabniška raven 1
Značka +3

Zdravo,

tudi mi smo že nestrpni. :rolling_eyes: Točnega datuma za obnovitev zaloge še nimamo. Sporoči nam v kateri poslovalnici si naredil rezervacijo?

Pozdravljeni.

Zanima me, kako je z rezervacijami za iPhone 11 Pro Max?
2 meseca nazaj sem rezerviral 64 GB verzijo v zlati barvi. Nekaj tednov nazaj sem spremenil barvo na srebrno, ker je bilo videti, da dobivate samo sivo in srebrno. Vem, totalno moja odločitev, ampak SEVEDA, malo za tem, več srebrne ne vidim na zalogi!

Kje so težave? Malo več kot 4 meseci so od začetka prodaje in vi še zmeraj niste uredili novembrskih rezervacij! 

Kako lahko ima Telekom zalogo, vi pa ne? 

Ali bo spet kak izgovor, da pač dobite tako malo zalogo s strani dobavitelja? Ali pa najbolj generičen odgovor, da pričakujete nove zaloge? Da bo več znano do naslednjega tedna? 
Verjamem, da mogoče prodajalcem in tem, ki odpisujejo na forumu in družabnih omrežjih te informacije res niso znane, ampak a lahko potem kdo z več informacijami odgovori?
Ne morete naročiti toliko kot potrebujete, da poravnate vsaj lanske rezervacije? Vam je vseeno za zadovoljstvo vaših strank? 

Dajte no ... kaj se greste? Bom res mogel čakati 3 ali več mesecev (kot oseba iz prejšnje objave) preden bom jaz na vrsti? :rolling_eyes:

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo. Nekaj kosov je še na voljo v naši spletni trgovini: https://www.a1.si/telefoni/iphone-telefoni.

Uporabniška raven 3
Značka +3

@JAN  Nove zaloge pričakujemo v začetku in tekom februarja. Vendar je povpraševanja veliko in zaloge omejene. Če še nisi, telefon vsekakor prej rezerviraj.

Pozdravljeni, kdaj bi naj prišla nova pošiljka Iphone 11?

Živjo. Več glede novih pošiljk bo predvidoma znanega do naslednjega tedna. 

Živjo.

Žal so pošiljke iPhonov, ki jih prejmemo, res manjše in zato zaloge hitro poidejo.

Več glede novih zalog bo predvidoma znanega do naslednjega tedna.

Jaz bi tudi kupil 11ko ampak kako to da nic neveste kao, ne ti men nevemo kdaj vem js te fore ….cez par dni mi potece ppgodba in ce bo TELEKOM imel zalogo grem nazaj k njim

Pozdravljeni, ker mi na prejsnje vprasanje niste odgovorili, pisem se enkrat. Kako kaze z Iphonom 11? Nekateri ga cakamo ze 3 mesece. Kaj toliko casa traja? 

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Pozdravljeni, zanima me ali bomo dobili Iphone 11 se letos?

Lep pozdrav.

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo Maja. Nove zaloge pričakujemo še letos in z njimi bodo najprej pokrite rezervacije. Držimo pesti, da telefon čimprej prejmeš.:blush:

Pozdravljeni,

Pred več kot 2 meseci sem naročila Iphone 11 128gb. Zanima me ali veste kdaj naj bi prišli in koliko časa jih se ne bo?

Lp

Živjo, Matic.

Novo pošiljko pričakujemo v sredini decembra. Glede na to, da si zapisal, da je bila na prodajnem mestu narejena rezervacija, boš o prihodu novih zalog obveščen preko SMS sporočila.

Pozdravljeni,

pred dvema mesecema sem v poslovalnici v Kranju naredil rezervacijo za Iphone 11, pa ga se vedno nisem dobil. Zanima me kdaj naj bi ga dobil?

Lp

Odgovor